Перейти до вмісту

Розійшлися Юра та Юля вже через рік після укладення шлюбу. Син ніколи не перечив матері, тому Валентина Аркадіївна прямим текстом докоряла Юлю навіть її зовнішнім виглядом.

Юля та Юрій познайомилися 12 років тому. Це була любов з першого погляду. І лише одна людина могла зіпсувати цю неймовірну пару: Валентина Аркадіївна. Чомусь мама Юрія одразу почала косо дивитися на дівчину. Поза очі говорила, що вона нахабна та безцеремонна.

Юля працювала та паралельно закінчувала навчання, ніколи не мала шкідливих звичок, була охайна, вміла готувати їсти. Але Валентині було цього недостатньо. Вона просто нахлібниця — і цим все сказано! Звичайно, що у Юрія було право привести кохану дівчину, тому що він був таким же власником нерухомості, як і його мама. Але на кохання та почуття жінка дивилася досить скептично, вона знала «справжню мету» Юлі — її цікавили квадратні метри.

Валентина Аркадіївна дуже годилася, що у неї трикімнатна квартира.

– Це лише моя квартира! Я тут беззаперечна господиня! – щодня кричала свекруха. А слова «доброго ранку», жінка заміняла одним єдиним словом – нахлібниця!

Розійшлися Юра та Юля вже через рік після укладення шлюбу. Син ніколи не перечив матері, тому Валентина Аркадіївна прямим текстом докоряла Юлю навіть її зовнішнім виглядом. Одного дня дівчина просто зібрала речі та запропонувала своєму чоловікові пересилитися на орендовану квартиру. Юра від такої пропозиції одразу ж відмовився.

Читайте також Вона була в сльозах і я не міг зрозуміти, що трапилось. Я швидко накинув куртку і пішов за нею.

Ніколи не знаєш, як повернеться життя. Через десять років вони знову зустрілися, але ось тільки обставини були радісні для однієї сторони, і зовсім погані — для іншої.

– Я була здивована, коли наш рієлтор показав фотографії тієї самої квартири, в якій я колись жила, – розповідає Юля. – Потім, він ще додав, що там є два власники, яким потрібно в терміновому порядку роз’їхатися. Як виявилося потім, Юра одружився ще раз, але нова «нахлібниця» була досить нахабна: домоглася, щоб розмін і відселення свекрухи відбувся.
– Я не їздила оглядати квартиру. Навіщо мені це потрібно було? Якби колишня свекруха мне побачила, то могла б передумати. Ми з чоловіком порадилися, і вирішили придбати її.

В угоді було сказано, що власники квартири повинні покинути її через два тижні, Юра з дружиною так і вчинили, а ось Валентина Аркадіївна почала просити ще додатковий місяць.

– Декілька днів тому вона зателефонувала моєму чоловікові. Він їй сказав, що поговорить зі мною та передзвонить. Але передзвонила я. Одразу сказала, що ми їй не даємо ніякого місяця, а речі ми перевеземо вже завтра. Колишня свекруха не впізнала мій голос, почала розповідати мені, що її нова невістка вирішила зруйнувати всю її сім’ю. Мені так смішно було її слухати — нарешті нагорода знайшла свого героя! Ще з перших днів, вона хотіла вижити мене, а потім знайшлася гостріша змія, як бац – і розмін, – Юля не приховувала своєї зловтіхи.

Коли нові власники приїхали зі своїми речами, тоді й відбулася сцена впізнання. Колишня свекруха викрикувала, що не хоче визнавати більше угоду дійсною. Жінка одразу зателефонувала Юрі, а той одразу приїхав.

– Вони не могли зрозуміти, що відбувається, дивилися на мене як барани на нові ворота. Чоловік попередив, що змінить замки, а решту речей викине в під’їзд. Яка це була епічна сцена. Здоровий глузд переміг: пані Валентина забрала всі свої речі. Юля вирішила, що в кімнаті колишньої свекрухи зробить собі спальню.

– Я б звичайно хотіла поглянути на те, як її речі викидаються в під’їзд. Колись Валентина Аркадіївна і не підозрювала, що її квартира буде належати мені. Надіюся, все повернулося до неї бумерангом – широко усміхнулася Юля.