Перейти до вмісту

Ми приїхали на свято в гості, а не як наймити на роботу.

З чоловіком ми відразу домовилися, що жити з батьками ми не будемо. Тому після весілля взяли квартиру в кредит. Працюємо обоє, чоловік заробляє гарно, тому квартиру ми виплатили доволі швидко. Пізніше в нас  є чудова донька та син. До батьків ми їздимо не часто, оскільки то в чоловіка робота, то в мене, вирватись дуже важко і діти навчаються.

Перед Пасхою свекруха зателефонувала і запросила нас на свято в гості. Слізно просила приїхати в гості, просила побачити внуків. Чоловік також був не проти, хотів провідати родину. Ми взяли відпустку на кілька днів і поїхали в село до батьків.

Діти теж були не проти й хотіли провідати бабусю з дідусем. Як тільки ми приїхали, свекруха як ні в чому не бувало розписала нам, що ми маємо зробити по господарству з чоловіком. Я була шокована таким відношенням, адже навіть не запитала чи ми з дороги замучились.

Ще більше мене здивувало те, що свекри знали, що ми маємо приїхати самі ж запросили, і не могли до нашого приїзду поробити справи. Я була зовсім не задоволена таким ставленням зі сторони свекрухи. Адже ми приїхали на свято в гості, а не як наймити на роботу. Мені вже не хотілося ні свята, нi гостей як і чоловікові.

Читайте також Жінка на роботі, а ти з дітьми сидиш! – говорила теща.