Перейти до вмісту

Ми разом відкрили гаманець. В середині було декілька карток, і долари в сумі одна тисяча

Весняного ранку я пішла прогулятися містом. Світило сонечко, промені якого гріли теплом, і у квартиру повертатися зовсім не хотілося. Після сурової зими, коли на вулицю виходити бажання не було, наразі навпаки, бажання більше знаходитись на свіжому повітрі.

Достатньо находившись, я йшла додому тією дорогою, що виходила гуляти. Незабаром під ногами я побачила гаманець. Зупинилась, оглянулась, але на мене ніхто не звертав уваги. Підняла гаманець, знову оглянулась, ніхто не дивився в мою сторону, люди проходили мимо, заклопотані своїми справами.

Читайте також Коли ми сіли за стіл, моя майбутня свекруха при всіх почала принижувати мене

Поряд знаходився філіал банку. Я зайшла в середину, підійшла до оператора, і показала знахідку. Молодий хлопець розвів руками, адже йому це вперше, тому не знав, що робити. Ми разом відкрили гаманець. В середині було декілька карток, і долари в сумі одна тисяча. До нас підійшла завідувачка відділу, і запропонувала по номеру картки знайти людину. Я залишила свій номер телефону, щоб зателефонували, якщо знайдеться господар гаманця.

Під вечір мені телефонували з банку, і просили підійти, через те, що знайшовся господар знахідки, і хоче особисто подякувати. Я швидко зібралась, і пішла. Жіночка середніх років стояла при вході в філіал, і напружено вдивлялась в кожне обличчя, хто заходив у середину. Я підійшла, зупинилась, і подивилась на жінку.
– Це ви знайшли гаманець?- запитала вона. Я відповіла, що так. Жінка залилась сльозами, почала дякувати, дістаючи долари з гаманця, але я її зупинила, запевнивши, що мені нічого не треба, достатньо одного слова, — дякую.

Коли жінка заспокоїлась, розповіла, що на карточки збирали кошти для лікування тяжко хворої дочки. Зібраних грошей вистачить на лікування за кордоном. Сьогодні поміняла трохи доларів, щоб на всяк випадок були готівкові.

Я разом із працівниками банку також перерахували кошти, хто скільки міг, на картку жінки. Дай боже здоров’я її донечці.