Перейти до вмісту

“Ми вчимося швидко” – Рєзніков розповів про підготовку тисяч бійців ЗСУ за кордоном

Міністр оборони Олексій Рєзніков повідомив, що тисячі українських захисників вже опанували використання зброї західних партнерів, навчання продовжуються і зараз. За його словами, українські бійці навчаються швидко і будь-яка зброя в руках ЗСУ стає ще ефективнішою.

Про це написав Резніков у Facebook

“Ми вчимося. Вчимося швидко. Також швидко ми опануємо авіацію та інші види високотехнологічного озброєння. Хто в цьому сумнівався, вже змінив свою думку.
Будь-яка зброя в руках наших воїнів стає ще ефективнішою. Ми виженемо терориста-окупанта із нашої землі. Перемога за нами”.

За словами міністра, на озброєння української армії надходить сучасна потужна техніка та зброя.

Зокрема, українські бійці проходять навчання у Великій Британії, Італії, Литві, Польщі, Словаччині, Словенії, Франції та ФРН.

Крім того, цього тижня за підтримки Британії розпочато курс базової загальновійськової підготовки військовослужбовців ЗСУ.

Резніков повідомив, що на навчання вже прибули перші кілька сотень українських військових, а загалом проект розрахований на підготовку тисяч бійців ЗСУ.

 

 

Читайте також: Швидко одружуватися, а потім шкодувати: яким знакам зодіаку властиво

 

Наразі за кордоном українські військові набувають ази з експлуатації артсистем калібру 155 мм М777, САУ “Краб”, реактивних систем залпового вогню M142 HIMARS, M270 та MARS II.

Триває навчання з управління:

самохідних зенітних установок “Гепард 1A2ˮ;
мінних тральщиків класу “Sundown”;
екіпажів БТР VAB, БМП M80-A;
фахівців із ведення повітряної розвідки та спостереження;
фахівців зі знешкодження вибухових речовин та розмінування, у тому числі підводного.

За словами Резнікова, з квітня підготовку до застосування та експлуатації озброєння та військової техніки іноземного виробництва за кордоном пройшли тисячі військовослужбовців ЗСУ.

Українські бійці вже оволоділи артсистемою калібру 155 мм М777, FH-70, САУ М109, “Цезар” та PzH 2000, РСЗВ M142 HIMARS, САУ “Краб”, а також значною кількістю бойових броньованих машин М113, Bus-F Mastiff, Husky та Wolfhound.