Перейти до вмісту

Ми вже заміжні з чоловіком декілька років, а Дмитро й надалі продовжує слухати лише свою маму. Я могла б впоратися одна з дитиною, але і чоловіка кохаю, просто не знаю, як донести те, що він вже дорослий і у нього є своя сім’я.

З ними я почала жити ще до весілля, а зараз не можу чоловіка ніяк вмовити роз’їхатися з батьками! Після весілля стосунки зі свекрухою кращими не стали, я ще чекала на дитину, тому вся ця ситуація мене дуже напружувала.

– Якщо щось не подобається, забирай речі та їдь до своєї мами, от вона нехай свою доньку терпить, – часто говорила мені Віра Степанівна.

Мені було боляче чути таке від свекрухи, тим паче їй все було не так, прибираю я погано, готую не добре, речі ставлю не на ті місця. А ще гіршим було те, що чоловік йшов за мамою. Коли у нас появилася донечка, я переїхала жити до мами. Просто не витримувала такого щоденного натиску. Свекруха вижила мене з квартири, а чоловік навіть за мною не пішов.

Читайте також: Син ображається і не розмовляє зі мною, каже, що через квартири, я вкрала у нього шанс на щасливу сім’ю.

Думала, що Дмитро схаменеться й орендує нам окреме житло, однак я дуже помилялася. Чоловікові було на руку те, що мене не було поруч. Він навідував нас один раз на тиждень. Прожили ми так близько року, а потім він попросив мене переїхати до квартири його мами не на довгий термін.

І все знову почалося, як колись. Моя мама відклала трохи грошей й купила нам однокімнатну квартиру в районному центрі, але Дмитро впирається, з області в район переїжджати не хоче. От що мені з ним робити? Впевнена, що якщо ми б жили окремо, то у нас все було б добре. Зараз я дуже втомлена і вже починаю думати про розлучення.

Я могла б впоратися одна з дитиною, але і чоловіка кохаю, просто не знаю, як донести те, що він вже дорослий і у нього є своя сім’я.