Перейти до вмісту

Син ображається і не розмовляє зі мною, каже, що через квартири, я вкрала у нього шанс на щасливу сім’ю.

Синові моєму 23 роки, і от нещодавно він мені заявив, що збирається одружуватися. Він вже 2 роки зустрічається з Оксаною – дівчина мені подобається, все було добре, поки вона не сказала, що чкає дитину. От вирішили на днях подавати заяву в РАЦС. Нещодавно до мене приїхала мама Оксани, сама дівчина з села, тому вирішили зустрітися в нас, поговорити, як далі влаштовувати життя дітей.

Свати теж ніби непогані люди, однак після нашої зустрічі вони дуже розчарувалися, адже думали, що я дітей візьму жити до себе. Однак я одразу запевнила, що не проти їхнього шлюбу, теж хочу онучки, однак разом жити з ними я не буду. Діти повинні самостійно брати відповідальність за власне життя, з батьками вони ніколи не подорослішають.

Сваха мовчала й дивилися на мене зі злістю, а потім каже – стривайте, ви що жартуєте чи дійсно думаєте, що це нормально відправляти мою доньку вагітну взимку на дачу, де ще й треба воду носити й дрова колоти? Ви безсовісні!

Читайте також: Син розлучився з дружиною. Орендував собі квартиру та переїхав від нас, а от невіску разом з дочкою залишив жити у моїй квартирі. – Я все розумію, пішов по-чоловічому, все їй залишив! Тільки, залишив не своє! Мені заявив – тобі якщо шкода квартири, ти і виганяй.

Коли ми одружилися з чоловком, то багато працювали й надбали разом на простору трикімнатну квартиру, в якій ми проживали втрьох. Є ще одна однокімнатна квартира, але ми здаємо її в оренду, от сваха і думала, що я це житло віддам дітям. Я сказала, що про цю квартиру й мови бути не може, адже є ще старенька матір чоловіка, з якою цілодобово сидить доглядальниця, і саме з грошей за квартиру ми її оплачуємо.

Тому, діти можуть йти жити на дачу, а ми і доглядальницю звільнимо, однак тоді Оксані прийдеться доглядати за бабусею Андрія. Сваха зрозуміла, що житло діти від мене не отримують, зібралася з донькою й пішла проводжати наречену в гуртожиток. На наступний день подзвонила сваха й сказала, що забирає Оксану жити до себе в село. Дитину будуть виховувати самі. З того мменту, дівчина перестала спілкуватися з моїм сином.

Тепере син ображається та не розмовляє зі мною, каже, що через власні квартири, я вкрала у нього шанс на щасливу сім’ю.