Перейти до вмісту

Ми з дружиною одружені три роки. За цей час, шлюб зіпсувався. Помітив це, коли влаштувався на третю роботу, бо моя жінка захотіла чергову шубу.

Я завжди виконував забаганки своєї дружини. На початку подружнього життя, жінка відмовилась робити хатні справи. Їжу замовляли, а для прибирання винаймали жіночку, якій платили чотири тисячці в місяць.

Після народження дитини, жінка попрохала знайти няню. Вона дуже втомлювалась одна з дитиною. Я погодився. Пішов на ще одну роботу. Через півроку до нас приходили вже дві жінки — прибиральниця та няня. Дружина не працювала. Сиділа вдома. Цілими днями дивилась серіали та вишивала.

Забаганки дружини росли. Купив їй спочатку одну шубу, потім другу, телефон за десять тисяч. Від її одягу тріщали шафи. Я ходив у старому. Забув, коли останній раз купував щось собі.

Втомився від такого життя. Гну спину на трьох роботах, а дружина навіть «дякую» не скаже. В один момент, відмовився від няні та прибиральниці. Дружина влаштувала скандал. Поливала мене помиями. Не слухав її. Зібрав речі та пішов на квартиру, яку винаймав. Дружині порадив знайти роботу. Спочатку, я не хотів розлучатися. Моя ціль, провчити її.

Поки я облаштовував своє житло, дружина дзвонила мені декілька раз в день і продовжувала поливати брудом. У процесі самотнього життя зрозумів – три роботи для мене одного забагато. Пішов з двох. Грошей вистачало на все, навіть трішки складав. З’явилось безліч вільного часу. Нарешті зміг нормально зустрітися з друзями.

Читайте також Не носіть з собою зайвий тягар, позбавтеся від нього, і жити стане набагато легше.

Їжу не замовляв. Виявилось, я люблю готувати і в мене гарно виходить. На вихідних дивився фільми або ж бігав у парку. Спортом займався ще з юності, але через надмірну працю закинув це заняття. В мене налагодився сон, зникла втома. Головний біль, який переслідував мене всі ці три роки, теж зник магічним чином. Я витратив купу грошей і часу на лікування цього недуга. Треба було одразу здогадатися, вся справа в надмірному навантажені.

Тільки зараз зрозумів, яким втомленим був. Раніше, приходив додому і одразу йшов спати. Сил не вистачало навіть на вечерю. А як жила моя дружина?

Вона пішла шукати роботу. За освітою – медсестра. Її не хотіли нікуди брати по спеціальності. Всі місця або зайняті, або ж жінці не вистачало досвіду. Вона пропрацювала три місяці, а потім вийшла за мене заміж і осіла вдома.

Дружині запропонували працювати санітаркою. Вона кривилась від цієї роботи, але життя змусило закатати губу.

Частенько дружина приходила з болем у спині та руках додому. Вдома її чекало приготування їжі, прибирання та прання. Вільний час приділяла не серіалам, а дитині. Жінка взагалі не мала уявлення, як обходитись зі своїм же сином. За ним завжди дивились няня або я. Хлопчик постійно питав «де папа» або ж цікавився, коли до нього прийде «мама Світлана» — це наша колишня няня.

Дружина дзвонила в істериці. Благала повернутись. Вона взагалі не справлялась. Її зарплатні ледь вистачало. Дружина здала золоте кільце у ломбард, щоб заплатити за комунальні платежі. Я жалів її, але повертатися не хотів.

Моя думка, щодо нашого шлюбу, кардинально змінилась. Думаю про розлучення.