Перейти до вмісту

Ми ж самі його придбали за власні кошти, то чого маємо слухати чи приймати чиїсь думки і ідеї.

Все життя ми прожили з дітьми і чоловіком у квартирі на одинадцятому поверсі нашого будинку. І от одного дня ми вирішили придбати собі дачу за містом, звичайно ж тоді, коли накопичимо необхідну для цього суму.

Кілька місяців тому ми таки здійснили свою мрію. Наш будиночок був за дванадцять кілометрів від міста. І з ним була величенька ділянка. На цій землі ми планували посадити яблуневий сад і кілька ягідних кущів.

Наші батьки також все своє життя прожили також на поверхах багатоповерхівки і мріяли про власне подвір’я на вихідні.

Ми з чоловіком зробили ремонт на нашій дачі, замінили вікна і двері, перевезли деякі старі меблі, щоб мати де переночувати. На все це у нас пішло біля трьох місяців.

Коли все було готово – ми запросили наших батьків на новосілля. Їм дуже сподобалося у нас. Вони були у захоплені. Моя мама і свекруха попросили дозволу приїздити сюди на кожні вихідні літом і ми погодилися. Проте, дарма.

Ми ще не встигли присісти до святкового столу, як наші мами вже вирішували де будуть грядки і що саме вони на них посадять.
Грядки? Ви це серйозно? О, ні!

Читайте також Антон не ходить по місту, не читає запрошення на роботу, взагалі зовсім інший чоловік. Лежить на дивані перед телевізором, або в телефоні

Ми не планували ніяких грядок. Ми ж хотіли лише яблуневий сад посадити і кілька кущів ягідних, але не городину.

Дача у нас не для власних овочів чи картоплі на зиму. Вона у нас для відпочинку, свіжого повітря і міцного сну. Ми планували на вихідних тут смажити шашлики і грати у м’яча із нашими дітьми. А восени збирати плоди із дерев. Але не більше.

Як тепер пояснити мамі і свекрусі, що ми проти їхньої задумки і в такому разі проти, щоб вони сюди приїжджали.

Адже кожна з них почне встановлювати свої правила в нашому домі.

А ми лише хотіли затишне гніздечко, щоб тікати сюди від міської метушні  і відпочивати душею і тілом. А не важко працювати у городі.

Ми ж самі його придбали за власні кошти, то чого маємо слухати чи приймати чиїсь думки і ідеї.