Перейти до вмісту

Минуло 9 місяців у пари є дочка. А Денис любить і охороняє свою сестричку.

Настя і Олексій одружилися, коли їм стукнуло по 32. Вони довгий час намагалася зачати дитину, але не виходило. Вони витратили шалені гроші на лікування, але нічого не допомагало. Вони спробували всі можливі варіанти, але нічого не виходило. Тому вони змирилися з тим, що вона ніколи не зможе народити дитину. Причиною назвали те, що вони просто несумісні з чоловіком.

Вони були шоковані, запитали у лікаря, як бути. Той просто порадив усиновити. Вона була згодна, ось тільки боялася, що чоловік буде проти. Адже не кожен чоловік погодиться прийняти чуже чадо за своє.

Вона запропонувала чоловікові, а той з радістю погодився. Разом вони поїхали в дитбудинок. Директорка попередила, щоб вони підготували необхідні документи, оскільки це займе не малу кількість часу.

 

Тоді чоловік з дружиною вирішили, що обдурять родичів, скажуть, що Настя чекала дитину, просто не хотіли нікому розповідати, боялися пристріту.

Читайте також Мені стало дуже обідно від такої неповаги з боку дітей.

Їх відвели в кімнату дітей. Показали одного хлопчика, якого звуть Денис, йому тільки стукнув рік, а він нікому не потрібен. Батько відмовився прийняти його, ну а мати померла під час пологів. Хлопчик росте міцним і здоровим.

Настя з Олексієм вирішили усиновити його. Вони пошкодували хлопчика. Настя кожен день приходила і приносила ласощі для свого сина. Через місяць вони змогли повноправно усиновити Дениса.

Тепер вони дружна і любляча сім’я. Минуло 3 місяці, Насті стало погано, вона звернулася до лікаря, виявилося, що чекає дитину.

Щастю не було меж, через стільки болісних років, сталося диво. Ось як Бог дякує за добрий вчинок.

Минуло 9 місяців у пари є дочка. А Денис любить і охороняє свою сестричку.