Перейти до вмісту

Минуло вже 4 місяці. Я не можу її забути! Думав, пройде час, охолону. Ні, не виходить.

Познайомилися ми з Любавою в соцмережі. Заміжня, має дорослого сина, який живе окремо. Я теж одружений, діти дорослі.

На момент знайомства їй було 43 роки, мені – 41. І ось тепер, коли я приревнував її до чоловівка, вона поставила мене на місце, їй це, бачте, не сподобалося!

Зустрілися ми вперше через три тижні після спілкування і переписок в інтернеті. Просто подивитися один на одного захотілося, побачитися.

Скажу відразу, в першу зустріч вона мені не сподобалася, але ми продовжили спілкування. Любава дала мені номер телефону. Після першого ночі було незрозуміле почуття, навіть не знаю, як його описати… Ми стали зустічатися. Через кілька місяців я зрозумів, що я покохав її. Любава говорила, що теж мене любить.

Читайте також Уявіть: ранок, ви лежите з чоловіком в ліжку і тут заходить його мама. І це при тому, що ви не знали про її прихід і були налаштовані на час удвох.

Але між нами завжди був її чоловік… Я став ревнувати. Були образи, сварки, але все одно ми зустрічалися. І так тривало 5 років.
І тут вона мені каже, що чоловік прочитав нашу переписку! А я на цей момент вже не уявляв життя без неї готовий був на розлучення з дружиною.

Ми зробили паузу у зустрічах. Якщо чесн,о я хотів, щоб вона розлучилася, але вона не хотіла нічого змінювати у своєму житті.
Зараз ми не спілкуємося. Заблокувала мене всюди, навіть змінила номер телефону! Я знаю, де вона живе, де працює.

Намагався поговорити, але вона написала заяву в поліцію, нібито я їй погрожував. Не хоче взагалі говорити зі мною.

Минуло вже 4 місяці. Я не можу її забути! Думав, пройде час, охолону. Ні, не виходить. Чим більше проходить часу, тим більше я її кохаю. Зараз мені 46 років, їй 48.