Перейти до вмісту

На думку пенсіонерки, якщо ти молода «здорова» жінка – то ти не маєш жалітися на здоров’я та не маєш втомлюватись. Бо це ж молодість, а вся молодь має дуже багато сил та здоров’я.

-Невістка моя, Яна, — почала розповідати Ірина Степанівна, — всього лиш переступила тридцятий десяток, а вже, можна сказати, прописалася в лікарні. Ну ти уявляєш? Бач, спина болить, коліна стріляють і ще всяка єрунда. Вона родила два роки назад, за цей час все мало налагодитися зі здоров’ям, але вона досі ниє та ниє і бігає по лікарях. То на МРТ, то на КТ, то на масажі, то вітаміни п’є. Ну чесне слово, скільки можна?

-Вона ж декреті, не працює, то чого вона так ниє лише? Я їй вже неодноразово казала – не притворяйся, симулянтка! А роби як і всі нормально. Нещодавно подзвонила та й каже «Візьміть, будь ласка, дітей на два тижні, я в санаторій їду». Я звісно люблю онуків, вони в мене найкращі хлопчики на світі, я завжди рада провести з ними час, але для чого їй той санаторій?

 

Читайте також Тиждень тому я відсвяткував 45 років — за цей час трапилось багато чого, тому я почав часто аналізувати прожиті роки та те, що трапилось тоді. Життя у мене чудове, але є над чим роздумувати.

 

Ірина Степанівна не розуміла як молода жінка може так часто жалітися на здоров’я і регулярно відвідувати лікарню. Сама ж пенсіонерка завжди гордилася тим, що не відвідує лікарню вже років з десять і не збирається цього робити. Всі нездужання пояснює погодою або просто не звертає на них увагу. А про всяк випадок носить з собою таблетки а-ля «від голови». В лікарню Ірина Степанівна не ходить принципово, адже вважає, що як тільки піде – в неї там знайдуть всякого і що є і чого немає. Це ж лікарі, їм завжди треба витягнути з людей гроші. А всі витрати на обстеження та ліки, які робить Яна – вважає марнотратством.

-Я он в шостій-сьомій ранку можу спокійно встати та поїхати на дачу, попоратись там, назбирати урожаю та приїхати ввечері електричкою назад додому і ще потім закруток наробити. А вона трохи попрацює і все – біжить прилягти, бо бач погано, світ крутиться. Тьху!

Ірина Степанів відкрито називає Яну симулянткою та не вірить їй. Називає всі її проблеми зі здоров’ям видумкою, адже серйозних, на думку Ірини Степанівни, діагнозів в Яни немає. Всього на всього лишень остеохондроз та низький тиск, подумаєш.

А нещодавно Яні порадили з’їздити до санаторію, полікуватися та відпочити. Ірина Степанівна звісно ж проти. І так ж багато грошей на здоров’я Яни йде, а тут ще й це. А дітей Яна хоче лишити на бабусю. Ірина Степанівна звісно ж не проти, але не розуміє навіщо молодій жінці той санаторій.

На думку пенсіонерки, якщо ти молода «здорова» жінка – то ти не маєш жалітися на здоров’я та не маєш втомлюватись. Бо це ж молодість, а вся молодь має дуже багато сил та здоров’я. А якщо є щось серйозне – тоді треба лікуватися.