Історії

На мої 50 років чоловік зробив подарунок на день народження, на ювілей. Від цього подарунка я відходила ще довго.

Після великої сімейної вечері, де зібралися всі друзі, ми залишилися з чоловіком удвох. Всі роз’їхалися, діти теж по своїх домівках. Чоловік мені сказав, що він вдячний мені за 25 років спільного життя, але він покохав іншу.

З нею він відчуває себе дуже комфортно, він зрозумів, що здатний любити, як в молодості. Світ пішов з-під ніг. Я не знала, що мені робити. Я набрала ванну гарячої води і плакала.
– Я, напевно, занадто товста. Хоча у свої 50 років я робила все можливе, щоб схуднути. Я періодично відвідувала спортзал, приводила себе в порядок.

– Я, напевно, набридла йому своїми проблемами. – Він, напевно, втомився від проблем дітей.

– Я, напевно, приділяла йому занадто мало уваги.

Читайте також: З Оксаною Андрій зустрічався вже більше року, та ніколи не задумувався про те, щоб покинути свою Ганусю і піти до коханки, але тепер все змінилося.

Я чесно не знала, що я роблю не так. Що сталося. Ми подали на розлучення. Почали продавати спільний дім. Ділити машину. Все було як в страшному сні. А через місяць після розлучення чоловік одружився з 25-річною дівчиною. І знаєте, пройшло вже два роки і я ніби змирилася. Я до цього часу одна, оскільки не можу ні з ким познайомитися. Кому потрібна тітка в моєму віці? Чоловік щасливий і ви не повірите, у свої 52 роки він стане одночасно і дідусем і татом . І все, що мені залишається, тільки ридати ночами. На жаль. Я змирилася звичайно, що я назавжди буду одна. Але, скажіть, хто з нас не мріє зустріти старість удвох, з онуками. Тепер для мене це тільки мрії.