Перейти до вмісту

На ранок прийшла майбутня свекруха. Вона ще з порогу заявила, що категорично проти весілля, її сину ще зарано одружуватися, бо він не достатньо допоміг своїй сім’ї.

Нещодавно мій хлопець зробив мені пропозицію руки та серця. Усе було дуже романтично, ми полетіли на відпочинок до Туреччини й там на березі моря усе й трапилось. Я була на сьомому небі від щастя. На цю поїздку ми збирали кошти цілий рік, адже нам обом лише 21 і ми ще навчаємось в університеті, де власне й познайомились.

Ми з Сергієм вже рік живемо разом, тому вирішили, що прийшла пора узаконити наші стосунки та будувати власну сім’ю, без допомоги батьків. Ми обоє ще з першого курсу працюємо та забезпечуємо себе більшою мірою самостійно. Звісно не обходиться без допомоги моїх батьків: то продуктів домашніх з села передадуть, то гроші перешлють, то одяг куплять, а часом і за оренду квартири заплатять.

Батьки мої живуть у селі, але обоє мають доволі хорошу роботу. Сергій їм відразу дуже сподобався, мовляв, перспективний юнак. Вони колись теж починали з самих низів, але разом змогли побудувати щасливе життя. На їх погляд, нічого жахливого в одруженні у двадцять один рік немає. В селі ми жити не хочемо, тому тато пообіцяв, що буде підтримувати нас фінансово, допоки ми не встанемо на ноги. За що я йому дуже вдячна.

Коли ми повернулись з Туреччини, то першим ділом поїхали до батьків Сергія. Він сказав, що нас будуть раді бачити. Звісно, я дуже хвилювалась перед знайомством з майбутньою свекрухою, але діватись було нікуди — треба їхати. Проте там на мене чекав неприємний сюрприз.

Читайте також Я не розуміла чому моя мама вирішила віддати подарунок своїй невістці

З’ясувалось, що мама Сергія на нас зовсім не чекає, адже зайнята влаштовуванням особистого життя. В будинок нас впускати жінка відмовилась, у неї там романтична вечеря, тому на ніч довелось йти до сестри Сергія, яка мешкала неподалік.

На ранок прийшла майбутня свекруха. Вона ще з порогу заявила, що категорично проти весілля, її сину ще зарано одружуватися, бо він не достатньо допоміг своїй сім’ї. Я спершу не зрозуміла, що має на увазі жінка, а тоді вона пояснила: у їх сім’ї діти зобов’язані до весілля фінансово допомагати матері, щоб віддячити за ті роки, коли вона утримувала їх. Свекруха сказала, що Сергій повинен спершу закінчити університет, а тоді хоча б з років п’ять попрацювати на неї, бо їй ремонт треба зробити, вода у дім не проведена, двері нові потрібні…

Мене чужі сімейні проблеми не дуже цікавлять, але наскільки мені відомо з розповіді нареченого, батько їх покинув ще у дитинстві, а матір всі роки тільки те й робила, що влаштовувала особисте життя. Сергій з сестрою майже все дитинство провели у бабусі, адже матері не було до них ніякого діла. Мама ж хіба що стверджувала, що її єдина надія на щасливе та заможне життя — це її діти.

Стала свекруха дорікати нам і за поїздку до Туреччини. Вона була розлючена, що її син потратив такі шалені гроші на якусь подорож, замість того, щоб їй ремонт зробити. Сказати, що я була здивована таким докором — не сказати нічого. Так, будинок у неї й дійсно старенький та потребував ремонту, але до чого тут ми? На подорож ми заробили власними силами та не взяли у свекрухи ні копійки! Їй нещодавно виповнилось всього сорок три роки — молода, здорова жінка, невже вона не в стані сама собі заробити?

Одним словом, поїздка до свекрухи виявилась в край невдалою. Ми приїхали оголосити радісну новину про заручення, а натомість нам відмовили у благословенні! Крім того, мати Сергія заявила, що без батьківського благословення не бачити нам щасливого подружнього життя.