Перейти до вмісту

На що потрібно звертати увагу, щоб визначити чи жінка охайна

Куди дивитися:

– дзеркала

– кухня

– санвузол

– коридор

Коли ви переступаєте поріг дому й одразу в очі впадає взуття. Якщо воно лежить хаотично, багато пар, а деякі ще й не за сезоном, то швидше за все, господарі цього дому неохайні. Також хорошим дзвіночком брудне взуття, в пилюці та болоті, яке просто довгий час стоїть в коридорі і його ніхто не прибирає.

Читайте також: Заміж я вийшла 5 років тому, і зараз розумію, що це було цілковитою помилкою. Адже відразу після весілля чоловік показав своє справжнє обличчя, тому розлучитися я хочу вже давно

Якщо у ванній кімнаті рушники завішані не акуратно, а ще й можуть на підлогу падати – наступна ознака поганої господині. На кухні гляньте одразу в раковину – гора посуду, крихти на столі, на робочих поверхнях розкидані хаотично речі – якщо жінка справжня господиня, то вона швидше не нафарбується, але вимиє весь посуд та прибере крихти.

Також у санвузлі повинен бути чистий унітаз та урна, з якої не вивалюється гора сміття. Також дзеркала, які є справжніми очима дому. Якщо вони в жахливому стані, значить жінка не вважає за потрібне дотримуватися чистоти.