На, що слід звертати увагу при покупці вживаного автомобіля.

Ми склали загальний список ознак, які повинні змусити покупця задуматися про стан ймовірно свого  автомобіля. Відзначимо, що при покупці автомобілів все ж варто бути дуже акуратними, а деякі машини краще і зовсім не брати, якщо ви хочете уникнути проблем.

Які авто не варто купувати

Прогнилий кузов
Якщо у автомобіля є іржа і наскрізні дірки на силових елементах конструкції. Річ у тім, що іноді вартість робіт з відновлення такого авто може перевищити початкову  віртість машини.

Не дуже надійний  двигун
Далеко не всі двигуни однаково надійні і якщо у вас є вибір, то від двигунів, які погано себе зарекомендували краще відмовитися. Природно, що якщо ви хочете автомобіль саме з цією силовою установкою, то його можна купувати, але, попередньо варто провести ретельну діагностику.

Автомобіль-потопельник
Як би добре такий автомобіль не відчищали і не відновлювали, завжди залишиться один необроблений елемент, з якого почнеться корозія, також проблеми виникають з проводкою.

Читайте також: Дієта, чи просто збалансоване харчування. Що краще?

Авто, яке використовували як таксі
Сюди ж відносяться машини, які використовувалися в якості роз’їзних машин для офісу. З цих авто викочують майже весь їх ресурс, тому ніяка знижка не зможе перекрити величезні витрати на утримання такого авто в подальшому.

Автомобіль з сумнівними документами і сумнівними VIN-номерами на кузові
У даному разі ви ризикуєте не тільки нажити собі чимало проблем, але і позбутися всіх своїх заощаджень. Так, в деяких ситуаціях, автомобілі з сумнівними документами або проблемними номерами кузова і шасі можуть просто конфіскувати. Тому звертайте увагу на документи.