Перейти до вмісту

На, що слід звертати увагу при покупці вживаного автомобіля.

Ми склали загальний список ознак, які повинні змусити покупця задуматися про стан ймовірно свого  автомобіля. Відзначимо, що при покупці автомобілів все ж варто бути дуже акуратними, а деякі машини краще і зовсім не брати, якщо ви хочете уникнути проблем.

Які авто не варто купувати

Прогнилий кузов
Якщо у автомобіля є іржа і наскрізні дірки на силових елементах конструкції. Річ у тім, що іноді вартість робіт з відновлення такого авто може перевищити початкову  віртість машини.

Не дуже надійний  двигун
Далеко не всі двигуни однаково надійні і якщо у вас є вибір, то від двигунів, які погано себе зарекомендували краще відмовитися. Природно, що якщо ви хочете автомобіль саме з цією силовою установкою, то його можна купувати, але, попередньо варто провести ретельну діагностику.

Автомобіль-потопельник
Як би добре такий автомобіль не відчищали і не відновлювали, завжди залишиться один необроблений елемент, з якого почнеться корозія, також проблеми виникають з проводкою.

Читайте також: Дієта, чи просто збалансоване харчування. Що краще?

Авто, яке використовували як таксі
Сюди ж відносяться машини, які використовувалися в якості роз’їзних машин для офісу. З цих авто викочують майже весь їх ресурс, тому ніяка знижка не зможе перекрити величезні витрати на утримання такого авто в подальшому.

Автомобіль з сумнівними документами і сумнівними VIN-номерами на кузові
У даному разі ви ризикуєте не тільки нажити собі чимало проблем, але і позбутися всіх своїх заощаджень. Так, в деяких ситуаціях, автомобілі з сумнівними документами або проблемними номерами кузова і шасі можуть просто конфіскувати. Тому звертайте увагу на документи.