Перейти до вмісту

На це у вас завжди повиннен бути час!

Обід

Як часто ви відмовляєтеся від обіду, тому, що занадто заняті? Дослідження Британського інституту гігієни праці показують, що ця жертва зовсім безглузда: сорокахвилинний перерив дозволяє працювати дальше з більшою інтенсивністю, чим якщо би ви нехтували відпочинком.

Відпустка

Не йдете у відпустку тому, що багато роботи і окрім вас її ніхто не зробить? Думаєте ви поступаєте відповідально? Навпаки. Чим менше ви відпочиваєте, тим менш ефективно працюєте, частіше робите помилки.

Компліменти

Якщо оточуючі неуважні і черстві, рідко замічають, які ви чудові, і ще рідше про це говорять, значит все треба брати у свої руки. Хваліть себе самі. ” Хороша робота, чудовий макіяж, прекрасно виглядаєш”- навіть ці прості фрази, сказані своєму відображенню в дзеркалі, значно підвищують якість життя.

Своя думка

Скільки раз ви промовчали, не бажаючи тратити час на суперечки та конфлікти? Ви здивуєтеся, якщо дізнаєтесь настільки страхи оточуючих схожі на ваші особисті. ” Не бійтеся висловлювати свою думку, не бійтеся бути собою”- головна рекомендація тренерів особистого росту.

Читайте також: Скільки часу потрібно чоловіку, щоб зрозуміти, що він хоче на тобі одружитися?

Заощадження

” Я не встигаю щось назбирати, у мене скільки розходів”!- скажете ви. Не обов”язково відкладати десять процентів з кожної зарплати, як рекомендують фінансові консультанти. Можна просто складати весь дріб”язок в спеціальну банку, тоді за рік можна назбирати декілька тисяч. На квартиру не вистачить, звичайно, а на пару нових туфель- точно.

Сім”я

Пів години розмови з мамою зробить щасливою не тільки її, але і вас. Зв”язок з родиною дозволяє відчувати себе більш впевнено у будь- яких життєвих ситуаціях. Напишіть смс, подзвоніть, зайдіть у гості- ви ніколи незнаєте у який момент вам знадобиться підтримка сім”ї.

Офлайн

Бути завжди на звязку- признак не скільки успішної людини, скільки невдахи, який не вміє планувати своє життя. Дозвольте собі хоча би один день у тижні бути поза електронної пошти і соцмережі.