Перейти до вмісту

Скільки часу потрібно чоловіку, щоб зрозуміти, що він хоче на тобі одружитися?

Шлюб- одне із найважливіших рішень, яке може змінити все життя. Коли чоловік вирішує, хоче він одружитися з тобою чи ні? Все залежить від ваших відносин, вашого зв”язку, його почуттів.

Але ще йому потрібно бути готовим до такого кроку.

Ви повністю розумієте один одного? Якщо так, це хороший знак. А довіряєте один одному? Це ще один важливий пункт.

В середньому чоловіку потрібен рік активних відносин, щоб зрозуміти, чи хоче він на тобі одружитися. Але не потрібно його квапити. З іншої сторони, якщо ви разом уже декілька років, а він навіть не піднімав тему весілля- щось тут не так.

Якщо він знаходить виправдання і відговорки, чому він не може одружитися на тобі- він просто не хоче і не зберається це робити. Коли чоловік хоче бути з тобою, його не зупинять жодні проблеми.

Якщо він починає злитися, коли ти починаєш тему весілля- напевно його мучить відчуття провини, адже знає, що морочить тобі голову і не збирається женитися, але можливо і не хоче йти. Він не може зробити те, чого хоче ти, тому і злиться.

Якщо його не цікавлять твої плани на майбутнє, значить він не бачить у них себе. Йому не важливо, що можливо ти хочеш переїхати, тому, що він сам можливо не роглядає ваші відносини, як довготривалі.

Читайте також: Чому корисно інколи ігнорувати чоловіка?

А от признати, що велика ймовірність, що він одружиться на тобі:

Він будує плани на майбутнє, враховуючи там тебе, представляє, як ви будете мати дітей, як постарієте разом- навіть якщо це все в жарт. При цьому йому комфортно говорити про весілля, тому, що він цього не виключає.

Він знайомить тебе не тільки з друзями і батьками, а й з іншими родичами. Він планує з тобою відпуск, тому, що все його життя уже зв”язане з тобою.

І якщо він у підходящому життєвому моменті, коли він не такий вже і молодий, коли у нього стабільна робота і він самодостатній, тоді, зустрівши свою жінку, він точно не побоїться одружитися на ній.