Розповідаємо, які предмети потрібно очищати щодня, щоб шкідливі бактерії не поширювалися по вашій квартирі, і у вас з’явилося відчуття свіжості і чистоти.
Рушники для рук.
Згідно з результатами досліджень фахівців, найбруднішою річчю на кухні є рушники для рук. Оскільки ви користуєтеся ними кілька разів на день, вони дуже швидко стають брудними. А за рахунок того, що в санвузлі підвищений рівень вологості і постійні перепади температури, на рушниках з’являється дуже багато шкідливих бактерій. Саме тому фахівці радять їх міняти раз в 2-3 дні, залежно від того, скільки людей живе у квартирі.
Стіни у ванній.
Стіни у ванній кімнаті також схильні до негативного впливу цвілі і бактерій, бо вони практично завжди знаходяться у вологому стані. Експерти щодня доглядати за плиткою на стінах, щоб вона якомога довше зберігала свій первинний зовнішній вигляд. Для цього, після кожного відвідування санвузла, зганяйте воду з плитки гумовим скребком. Висушивши стіни, ви уникнете появу грибка.
Кухонні стільниці.
Повертаючись до теми кухні, не можна не згадати про стільниці. Тут ви готуєте сніданки, обіди і вечері, кладете різні брудні речі, іноді залишаєте крихти, які служать найкращою приманкою для комах. Стільницю потрібно протирати і дезінфікувати щодня. Головне — не використовувати для прибирання у всіх кімнатах одну і ту ж серветку.
Кавоварка.
Якщо ви є справжнім фанатом кави, то варите цей ароматний напій кожен день, і не один раз. Однак, як то кажуть, любиш кататися — люби і саночки возити. Кавоварка є чудовим середовищем для розмноження цвілі і бактерій, тому її потрібно щодня приводити в порядок. Найзручніше це робити ввечері після того, як ви випили останню чашку кави перед сном.
Думка фахівця: кавоварку потрібно мити в раковині з теплою водою і милом.
Кухонна раковина.
Якщо ви хочете, щоб ваша кухня виблискувала і ніде не залишалося ні слідів від бруду, пилу і бактерій, використовуйте спеціальну меламінову губку, яка допоможе видалити забруднення з раковини. Опісля, щоб домогтися гарного ефекту, після процедури очищення потрібно буде продезінфікувати мийку. Зробити це дуже просто — слід закрити злив, наповнити раковину теплою водою і додати столову ложку відбілювача. Залиште суміш на 5-10 хвилин, після чого змийте і витріть насухо ганчіркою.
Брудний посуд.
Ми радимо мити тарілки, каструлі, сковорідки чашки відразу після приймання їжі. Це істотно полегшить вам завдання і дозволить запобігти появі бактерій. Також можете завантажити посуд в посудомийну машину перед тим, як відправитися на роботу або спати.
Читайте також:Весільні церемонії у Стародавньому Римі.
Підлога.
Не любите комах? Тоді не створюйте для них сприятливі умови. Після того, як ви приготували сніданок, обід або вечерю, уважно озирніться: чи не залишилися на підлозі крихти або залишки їжі (в 90% випадків вони там є). Тому не забувайте здійснювати швидке прибирання і підмітати підлогу на кухні, перш ніж йти займатися іншими справами.
Ключі.
Поверхня ключів містить стільки ж шкідливих бактерій, скільки і поручні в громадському транспорті. Ключі зберігаються в брудних кишенях курток і брюк, падають на вулиці і в під’їзді, тому зовсім не дивно, що додому разом з ними ми приносимо величезну кількість шкідливих мікроорганізмів. Щоб запобігти їх появі у вашій квартирі, обов’язково протирайте ключі від квартири, офісу і будинку антисептичними серветками.