Перейти до вмісту

На запитання хто батько, відповіла, Славі

Галина сиділа на дивані перед мамою похнюпившись. Сьогодні вона зізналася, що чекає дитину. Мама в розпачі. Адже дочці виповнилося п’ятнадцять років.

Як так сталося, що вона не помітила, коли Галина почала гуляти. Все та клята робота. Працює по вісім годин, а на вечір бере замовлення. В’яже носки, светри. Начебто вдома, але з дочкою мало спілкуються. І ось тобі маємо що маємо. Як правильно поступити? Розуміє Віра, що аборт, то не вихід, поламати життя дитині.

На запитання хто батько, відповіла, Славік, що його батьки у діда Михайла будинок наймали. Жили місяць, потім поїхали.
– Славік обіцяв приїхати по мене, – говорила дівчина.

Читайте також Лікар поговорив з дитиною і сказав мамі, що у її дитини швидше за все аyтизм

Мама знала, що він не повернеться. Але потрібно щось вирішувати. Вона одна не прогодує стільки ротів. Адже крім Галини, в неї два менших сини.

Віра і крутиться, як може, щоб вистачало на одяг, і продукти. Добре, що живуть у селі. Більшість харчів на городі. Вчасно доглядати потрібно, і все смачне на столі. В роздумах минув день. Жінка вирішила спробувати знайти того Славіка.

Спочатку пішла до діда Михайла, чи не залишилася в нього адреса тих людей, що жили в нього. Дідусь повідомив, що адреси немає, а номер телефону залишили. Не роздумуючи Віра зателефонувала. Слухавку взяв чоловік.

Жінка розповіла по якому питанню телефонує, і запропонувала зустрітися. Адже їхньому сину двадцять років, а Галині п’ятнадцять. Пригрозила, якщо не приїдуть напише заяву в поліцію.

Наступного дня на порозі їхнього будинку стояли батьки Славіка разом із сином. Коли їх побачила Галина, то аж розцвіла. А мама говорила, що не приїде. Але коли Славко зиркнув на неї злими очима, відразу зрозуміла, нічого хорошого не чекати. Віра запросила їх зайти до будинку, а Галина і Славік нехай погуляють. Про що говорили батьки, невідомо. Але коли мама проводжала гостей, виглядала задоволена.

Домовилися вони до того, якщо не хочуть, щоб Віра написала заяву в поліцію за спокушання неповнолітньої, то наразі виплатять компенсацію. Надалі кожен місяць виплачуватимуть на прожиття дитини до повноліття. Все це завтра оформлять нотаріально. Внука чи внучку, бачити не забороняється. Можуть приїжджати й бавитися. Батьки Славіка незадоволені, але то кращий вихід, ніж поліція.

В назначений час появилась дівчинка. Як дві краплі води схожа на свого тата. Галина школу так і не закінчила. Коли Аліса підросла, пішла працювати нянею в дитячий садок.