Перейти до вмісту

Найбільш сприятливі і несприятливі рослини для спальні

Спальня- кімната у якій ми відпочиваємо після насиченого, трудового дня. Відповідно нам хочеться, щоб відпочинок і головне- сон були здоровими. Для краси і для чистого повітря у нашій спальні ми ставимо вазони. Не завжди при їхній покупці, ми вникаємо чи сприятливий вазон для нашої кімнати чи ні?

 

Перелік найбільш сприятливих квітів для спальні

– Хлорофітум — рослина, яка ідеально підходить для спальні. Має властивості нейтралізації отруйних елементів і бореться з різними мікроорганізмами в повітрі. Володіє зволожуючими властивостями повітря.

– Спатіфіллум —  ця рослина є відмінним виробником кисню, як вдень, так і вночі. Прекрасно чистить повітря від шкідливих компонентів (бензол, ацетон, аміак, ксилол, метиловий спирт). Квітка здатна збільшити вміст вологи в повітрі в приміщенні на 5%. А для дівчат така квітка приносить жіноче щастя!

– Хамедорея – ця квітка поглинає всі отруйні випари. В тому числі, і виділення з синтетики і пластмаси.

– Кактус, є дуже корисним для розміщення в спальні. Перевагу потрібно віддати кактусам з довгими голками, вони більш ефективні в питаннях очищення. А ще захищає наш організм від електромагнітних променів. Саме тому кактуси просто необхідні в приміщеннях, де присутня різна комп’ютерна техніка.

– Фіалка – це жіноча рослина, яка підійде для спального місця. Ця рослина принесе вам спокій і розслаблення. Різні кольори фіалки по-різному впливають на наше життя, але всі вони гармонізують жіноче щастя.

– Алое — рослина, яка зменшує кількість токсичних і отруйних елементів у повітрі, також виробляє велику кількість кисню вночі і поглинає вуглекислий газ. Крім того, його справді можна назвати домашнім лікарем.

Читайте також: Які дерева не рекомендовано садити біля дому?

Від яких рослин краще відмовитися, або несприятливі квіти для спальні

– Жасмин — це кімнатна рослина, яка випромінює ледве вловимий солодкий аромат, який володіє розслаблюючими властивостями. Але сильний аромат при тривалому контакті може викликати головний біль. Тому небажано ставити його в спальні.

– Гортензія – красива рослина, яка дуже часто викликає алергію на пилок або сам аромат.

– Орхідея – красива квітка, яка має сильні ефірні масла, що не дадуть вам добре виспатись і від яких ви можете вранці розбудитися із головним болем.

– Лілія протипоказана для спальні! Вона поглинає кисень і виділяє вуглекислий газ у великій кількості.

– Олеандр – рослина, яка погіршує самопочуття, і може викликати запаморочення.

– Диффенбахія – підходить тільки для офісу. При тривалому контакті, викликає головні болі і отруює шкідливими речовинами.

– Монстера багатьох приваблює екзотичним виглядом, але це вкрай небезпечна рослина. Адже воно виділяє велику кількість отруйних речовин в повітря, тому може викликати сильні алергії. Особливо у вагітних жінок і маленьких дітей.

Важливо: небезпечними квітами для спальні і навіть всього будинку є: філодендрон і азалія. Вони порушують роботу шлунково-кишкового тракту і провокують судоми!