Перейти до вмісту

Які дерева не рекомендовано садити біля дому?

Ще з давніх давен, люди вірили, що одні рослини можуть приносити щастя, успіх, благополуччя, а інші, навпаки, можуть нашкодити.

ВИШНЯ

Невибаглива рослина, яка не потребує багато догляду, при цьому вона красиво цвіте і приємно пахне весною. Вишня вважається символом родючості і достатку. Кажуть, що багаття під вишнею, в той період коли вона цвіте, збільшує багатство. Гарною ідеєю буде, якщо ви посадити вишню поряд із місцем, де плануєте готувати шашлики на вогнищі і мангалі, біля літньої кухні. Це- приваблення матеріальних благ.

ЯЛІВЕЦЬ

Ялівець – це потужна рослина, яка захищає від привороту, порчі і злих сил. Якщо посадити його біля дому, рослина буде оберігати родину.

 

ШИПШИНА

Шипшина охороняє благополуччя сім’ї. Вона привертає любов і зміцнює стосунки в родині. Це позитивна рослина, яка не принесе вам нічого поганого. Основні значення шипшини в магії – це любов, пристрасть і міцні, стабільні сімейні зв’язки.

АКАЦІЯ

Акація впливає на продовження роду. Вона лікує безпліддя у чоловіків, і в жінок. Якщо ви довго не можете завагітніти, спробуйте посадити біля будинку акацію. А ще, вона знімає стрес і покращує настрій.

ГРУША

Груша – символ материнства і любові, стабільності і довговічності. Рекомендовано садити її біля дому, адже вона ще й наділяє позитивними якостями – умінням спілкуватися і заводити друзів.

ЯЛИНА

Кажуть, що ялина – енергетичний вампір, і садити це дерево біля будинку не можна. Але це не зовсім так. Ялина вбирає енергію протягом літа, а взимку ділиться нею. Тому її рекомендовано садити тим, хто відчуває взимку брак життєвої сили.

Вона захищає сім’ю від непорозумінь, забирає неприємні відчуття.

Зверніть увагу на розміщення хвойних дерев, їх садити необхідно подалі від будівель.

Читайте також: Часник і його корисні властивості

КАЛИНА

Калина являється хорошим заспокійливим і допомагає одужувати після хвороб.

КЛЕН

Клен біля будинку допоможе вам налагодити відносини із членами родини. Він приносить довголіття, любов і матеріальний достаток. Якщо біля дому росте клен, то життя у цих людей буде спокійним.

ГОРОБИНА

Горобина збереже вашу сім’ю від нечистої сили і будь-якої негативної енергії.  Жінкам старше 40 років горобина дарує другу молодість. Найкращим місцем для посадки горобини є біля вікон.

ЯБЛУНЯ

Яблуня – найкращим місцем для яблуні є біля вікон спальні молодої дівчини. Вона дарує красу, віру в себе, і щастя в сімейному житті.

ДУБ
Вважається, що дуб біля дому – це дуже погана прикмета, яка віщує смерть глави сім’ї. Аура цього дерева сприймає тільки здорових і сильних людей. Дуб – не рекомендується садити на своїй ділянці.

БЕРЕЗА

Береза – дуже потужний захисник. Рости вона повинна біля хвіртки. Так вона не впустить зло у ваш дім.

 

ВЕРБА

Той, хто посадить вербу, помре того ж року. Не можна садити вербу на честь народження дитини. Вважається, що це дерево приносить смерть і горе.

 

СОСНА

Вважається, що сосна може відібрати у вас урожай і згубити всі рослини, які будуть рости неподалік від неї. Річ у тому, що сосна має свої особливості, і розміщувати її потрібно з розумом. Енергетика у цього дерева досить позитивна.