Перейти до вмісту

Найдобріші знаки Зодіаку

Риби

Риби відкриті, простодушні, нездатні до зла. Вони можуть пробачити навіть заклятих ворогів. На жаль для кривдників і на щастя для Риб, вони назавжди рвуть зі своїми кривдниками, навіть після того, як подарували їм прощення. Тим не менш астрологи вважають, що в глибині душі Риби досить байдужі до оточуючих, їх по-справжньому цікавлять тільки вони самі. Але Рибам вдається це майстерно приховувати.

Читайте також Сьогодні мій намір полягає в тому, щоб бути доброю людиною

Телець

Телець – відкритий і світлий знак, його дуже складно запідозрити в корисливості, відсутності доброти та душевності. Проте для самих Тельців це може стати проблемою, оскільки їх добротою і відкритістю часто користуються. Близьким представників цього знаку треба весь час бути на сторожі, щоб стежити за їх рішеннями та вчинками, щоб вони ненароком не віддали усі гроші першому зустрічному. Потрібно зазначити, що вони далеко не наївни, але їх великі серця часто заважають їм тверезо мислити.

Водолій

Представники цього знаку органічно нездатні до поганих вчинків, вони добрі до всіх людей, включаючи тих, хто колись завдав їм болю. Це спочатку викликає недовіру у оточуючих, потім усмішку і в кінці кінців глибоку повагу. При цьому Водолій аж ніяк не наївний дурник: його складно провести і легко отримати відсіч. Але спеціально робити комусь погано Водолій не стане.