Перейти до вмісту

Сьогодні мій намір полягає в тому, щоб бути доброю людиною.

Мені часто доводилося відчувати біль. Багато людей підводили мене тоді, коли я найменше очікувала або навіть коли зовсім не очікувала цього. Моє серце розбивали, мою дружбу зраджували, мені доводилося вислуховувати образливі слова і упускати прекрасні моменти. І природно, що на всі ці негативні події я реагувала досить жорстко.

Чому ж ми починаємо вести себе так запекло в будь-який з моментів, коли щось починає йти по незапланованому нами сценарію? Що, якщо у відповідь на негативні обставини, думки і почуття ми почнемо демонструвати любов і доброту? Розумію, це легше сказати, ніж зробити. І буду першою, хто погодиться з тим, що приймати виклик долі з усмішкою на обличчі нелегко. Але варто лише сконцентруватись і зловити правильний настрій, як з злобного демона я починаю перетворюватися на справжнього ангела.

Читайте також Чим краще ми дбаємо один про одного, тим більше Бог допомагає нам і захищає від зла.

З кожним новим світанком у нас з’являється шанс почати нове життя. Шанс натиснути на кнопку скидання і витратити деякий час, щоб здійснити внутрішню перебудову відповідно до власних потреб.

Може бути, деякі з речей, які відбуваються з нами, були не такі хороші, як хотілося б – наші стосунки складалися невдало, і ми не виявляли належної доброти до себе. Але сьогодні у нас є прекрасна можливість почати день з ясного і доброго наміру.

Сьогодні мій намір полягає в тому, щоб бути доброю людиною.

Я вважаю за краще бути доброю до себе та інших. Вважаю за краще бути вдячною за все, що зустрінеться на шляху. Кожен виклик – це урок, і кожен урок – це подарунок. Я вибираю люблячу доброту, навіть якщо для її досягнення мені доведеться потрудитися.