Перейти до вмісту

Найгірший біль — зрада. Коли вам зрадили, а ви продовжуєте дозволяти так чинити із собою.

Найгірший біль — зрада. Коли вам зрадили, а ви продовжуєте дозволяти так чинити із собою.

Дуже важко стати перед людиною беззахисною, у нас є страх бути ображеними чи покинутими, але ми так довіряємо людині, що готові на все, сліпо віримо в те, що вона нас цінуватиме і не здатна на біль. Ваші почуття такі сильні, що ви продовжуватимете вірити партнеру, не помічаючи зовнішніх факторів, які вказуватимуть на тривогу. Це буде продовжуватись до того часу, поки вам не завдадуть останнього удару — цілковито розіб’ють серце.

Найбільший біль зрада партнера викликає в тому випадку, коли ви віддаєте повністю себе, коли сліпо йому вірите, довіряєте і віддаєте набагато більше любові, ніж отримуєте. Коли ви віддаєтесь повністю, саме тоді найбільш боляче ранить зрада.

Ви йому так довірились, що показали свої слабкі сторони, а найбільше ранить розчарування у тому, від кого найбільше цього не чекали. Такий досвід може вас змінити до невпізнаваності — можете стати холодним, жорстким, недовірливий. Здебільшого після такого люди стають сильнішими, адже це свого роду загартування.

Вашим кривдникам в таких випадках можна навіть бути вдячними. Адже саме завдяки досвіду, який він вам дав, ви стали сильнішими, навчились захищати себе і свої кордони. Тепер ви не сліпе кошенятко, яке повністю довіряє. Ви набрались мудрості для продовження свого життя, де такого з вами більше не повториться, адже ви вмієте тепер сказати «досить» до того, як це станеться. Через недооцінку кривдника тепер ви знаєте собі ціну.

Читайте також: Брати це робили лише заради спадку. Розібрали будинок та, все що було у ньому, по своїх домівках. Жодної речі не віддали сестрі

Вам важко не тому, що вас не любили, а тому, що ви вірили й щиро вважали, що все добре. Ви розчарувались не лише в ньому, а й собі, адже повністю вимикали мозок, коли чули «ти найкраща», «ти єдина». Ви вірили, не думаючи.

Постарайтесь собі пробачити за своє незнання і застосовуйте ці знання надалі.

Час не лише загоює рани, а й вміє показувати справжні обличчя людей.

Тепер у вас є вдосталь часу, щоб пізнавати себе і любити, щоб тішити себе. Відфільтруйте своє оточення і будьте лише з тими, хто вам до душі, перестаньте віддавати свою енергію й любов тим, хто цього недостойний.