Поради

Найкорисніші сорти сиру: вони приємні на смак і приносять максимальну користь здоров’ю людини

Козячий сир

Козяче молоко, набагато корисніше для організму людини, ніж коров’яче. При цьому продукти на основі козячого молока містять в собі не менше поживних речовин. Тому людям, які стикаються з частими переломами кісток, потрібно включити у свій раціон харчування козячий сир. Саме він допомагає краще засвоюватися кальцію, а значить, робить кістки міцнішими.

Фета

Цей сир виготовляють на основі молока кози або вівці. У деяких випадках його можуть змішувати, завдяки чому організм людини легше засвоює подібну молочну суміш. У цьомі сирі міститься різні мінерали, вітаміни групи В та інші корисні компоненти. Таким чином, цей вид є одним з найбільш корисних видів сиру.

Пекоріно Романо

Цей сир виготовляють з овечого молока і він багатий білком, а також насичує організм корисними жирами. Його добре споживати людям, які дотримуються дієти. Один шматочок сиру дозволяє довше залишатися ситими. Також у ньомі міститься велика кількість вітаміну А та кальію.

Читайте також: Три рецепти маринаду, які перетворять курку у соковите блюдо

Кисломолочний сир

Сир, у якого великий відсоток жирності, приносить максимальну користь здоров’ю людини. Його не варто боятися їсти людям, які сидять на дієті, оскільки завдяки присутності в складі великої кількості білка, він допомагає довго не відчувати почуття голоду.

Рікотта

Цей сир дуже корисний та має приємний смак. Він легко перетравлюється організмом, дозволяючи заповнити нестачу кальцію, вітаміну А і корисних жирів.