Перейти до вмісту

Найкращі чоловіки за Знаком Зодіаку

Телець

Ці чоловіки віддані й турботливі. Тельці не люблять зрадників і намагаються забезпечити свою сім’ю всім необхідним. Вони не люблять зайву увагу, і досить спокійні і врівноважені. Він добрий, щирий і любить дарувати подарунки. Якщо вас не вб’є нудьга поруч з ним, тоді ви будете жити щасливо і безтурботно.

Терези

Терези люблять романтику. Навіть якщо ви вже багато років живете разом, він все одно буде говорити вам про свої почуття і дарувати квіти при нагоді. Він дуже турботливий і ніжний, але тарілки, швидше за все, доведеться мити за нього.

Читайте також: Пухкий кекс з родзинками

Козеріг

За такого чоловіка потрібно вийти заміж. Але – тільки якщо ви не боїтеся конкуренток, адже це чесний, гарний собою, розумний, чарівний і милий! Козероги вміють зберігати в собі кращі якості до самої старості, при цьому не перетворюючись на зануду.

Один мінус – одружуватися він, з великою ймовірністю, не хоче. Але якщо вже він це зробить, то в ваших руках мрія багатьох жінок.

Лев

Леви одружуються тільки на рідкісних красунях – або на жінках, які примудрилися переконати їх в цьому. Вони балуватимуть кохану мільйонами подарунків, носитимуть на ручках і водитимуть по найкращих місцях. Вийти заміж за Лева – це як знайти собі нового батька, тільки з усіма перевагами, покладеними законній дружині.