Перейти до вмісту

Найкращі господині за знаком зодіаку

Діва

Вважається, що Діва із усього Зодіаку більше всіх любить чистоту і порядок. Серед класичних Дів, і чоловіків, і жінок, зустрічаються прекрасні господарники, які привносять порядок і в своє, і в чуже життя. В астрологічному розумінні, Діва – «упорядковувач» хаосу. Проте, варто відзначити – це високий прояв Діви, і не всяка людина, народжена під цим знаком, бачиться чепуруном у загальноприйнятому сенсі.

 

У багатьох Дів свій ідеал порядку. Але якщо говорити про чистий характер знака, то саме Діва ретельно вимиє кожен куточок свого житла, простежить, щоб прилади були начищені, і буде скаженіти, якщо щось лежить не на місці. Крім того, люди з вираженою Дівою в гороскопі дуже дбайливі – вони забезпечать домашніх необхідними предметами та послугами – для них це природно. При цьому Діва не просто служить, а суворо вимагає дотримання встановлених нею порядків.

 

Телець

Будинок для типового Тільця – святе. Цей знак відрізняється великою любов’ю до комфорту, чистоти, натуральності, а також стабільності та добробуту. Знову ж таки, в гороскопі людини це необов’язково проявляється на сто відсотків. Але типовий Телець, особливо жінка -любить проводити час в стінах дому, займатися господарством, метушитися на кухні, готувати для своєї сім’ї.

 

Телець любить комфорт, йому будуть важкими складні господарські справи, якщо вони не полегшені приємними технологічними рішеннями. Так що Телець вітає якісні господарські гаджети – краще, якщо йому їх подарують. В милостивій домашній атмосфері Телець максимально розслабляється – деколи настільки, що його важко витягнути з будинку.

 

Читайте також:Користь горіхів для нашого організму

Козеріг

 

Козерогів часто описують як запеклих кар’єристів. Можна подумати, їм немає діла до побутової сторони життя, але це зовсім не так. Приміром, жінка-Козеріг – прекрасна господиня. Вона цінує затишок, підтримує порядок у будинку, відмінно готує і дуже гостинна. Її домашні оточені ласкою і любов’ю. Нерідко працьовиті Козероги знаходять сенс життя в сім’ї та управлінні домашнім господарством.

 

Це ще одні «упорядковувачі» хаосу, але Козеріг, на відміну від Діви, відповідає за порядок у більш масштабних явищах. Питання чистоти в будинку для нього не так болюче, як для Діви, однак Козеріг цей параметр дотримується.

 

Відповідальність – одна з ключових рис Козерога, якому треба постаратися, щоб залишити без своєї уваги якусь частину життя.