Перейти до вмісту

Найкращі олії для відновлення волосся

Олії – це відмінне джерело корисних речовин і вітамінів і вони здатні покращити стан волосся.

Кокосова олія – ідеально підходить для сухого волосся. Вона зволожить, насисить, пом’якшить волосся. Ця олія здатна захистити від шкідливого впливу сонця, заспокоїти шкіру голови. Однак,  маску не тримайте довго на шкірі.

Олія жожоба – завдяки цьому засобу можна відновити волосся, відстрочити сивину і подарувати зачісці гладкість, блиск.

Лляна олія – наявність вітамінів, мінералів, ненасичених кислот, ферментів пояснює користь цієї олії. Вона ідеальна для освітленого, тонкого і посіченого волосся. Завдяки олії з льону можна наситити кожну волосину, від коренів до кінчиків. Зачіска стане більш пружною і здоровою.

Оливкова олія – її застосовують не тільки для готування. Вона ідеальна для відновлення волосся. Вся справа в якісному складі – вітаміни А, Е, D, жирні кислоти, антиоксиданти, поліфеноли допомагають волоссю виглядати набагато симпатичніше. Волосся стане здоровішим, фолікули міцнішими, а відповідно, покращиться і ріст.

Арганова олія – дуже корисна для здоров’я і краси волосся. На 80% вона складається з жирних кислот, а решта – це вітаміни, антиоксиданти. Користуватися нею ефективно для фарбованого волосся, оскільки це допоможе зробити його більш еластичними, зволоженими. Колір буде під захистом. Єдине,що  вона олія не з дешевих.

Читайте також: Літо сприяє більш швидкому схудненню

Олія ши – інша назва цієї олії – каріте. Вона складається з жирних кислот, вітамінів A, D, E, F, а також фітостеролу.  Відновлення волосся, пом’якшення його структури, живлення, захист від ультрафіолетового випромінювання, така дія цієї олії.

Виноградна олія – ідеально підходить жирному волоссю. Застосування виноградної олії нормалізує вироблення себуму, повертає тонус шкірі голови. В результаті голова менше брудниться. Також олія гарантує відновлення після фарбування, захищає від шкідливого впливу сонця та інших факторів навколишнього середовища.