Перейти до вмісту

Наймогутніші відьми серед жіночих знаків Зодіаку

Скорпіон

Жінки-Скорпіони — природжені спокусниці. Одного погляду достатньо, щоб опонент попався в її майстерно розставлені мережі. Ну справжня відьма ж!

Найчастіше представниці знака і виглядають відповідним чином: похмуро, таємниче, але неймовірно стильно і спокусливо.

Чарівність жінки-Скорпіона, її чарівний погляд і звабливий голос — ось головні інструменти цієї привабливої відьмочки. Такий дамі не буде потрібно жодне любовне зілля, адже перед її чарами не встоїть навіть найміцніший чоловік.

Втім, намагатися встояти і не потрібно, тому що це марно — жінка-Скорпіон завжди отримує бажане. А вже яким методом вона це робить — привороти, змови, шаманські танці, — залишається лише тільки гадати.

 

Лев

Прекрасна левиця в досягненні своїх цілей ні перед чим не зупиниться. Якщо на шляху до коханого чоловіка з’явиться перешкода — дасть їй від воріт поворот. А чоловіка на приворот і до себе під крильце. Втім, найчастіше жінкам-Левам і ніякі привороти не потрібні, адже всі люди і так стікаються до їх ніг.

Левиці отримують бажане і займають воістину царські позиції в суспільстві. Чи то в силу природної чудовості, чи то без магії не обійшлося. Можливо, і те і інше.

А ось дорогу жінкам-Левам краще не переходити — життя часто слухає їх звернення, тому, почувши від Левиці невтішне висловлювання в чиюсь адресу, ще візьме і виконає його в дослівній точності.

Після таких випадків як і сама жінка-Лев, так і адресат обопільно дивуються, як же це у неї вийшло прокляття наслати, та ще таке дієве. Про це, спілкуючись з Левицею, краще пам’ятати і тримати вухо гостро.

Читайте також Після почутого я ще довго не могла прийти в себе. У мене ніяк не вкладалось у голові, як так сталось, адже Галина Вікторівна та її син завжди були дуже близькі.

Водолій

Жінки-Водолії часто стають наймогутнішими відьмами, адже природа наділила їх справжнім даром.

Але самі представниці знака до останнього заперечують свої можливості, посилаючись на всілякі збіги та інші випадковості.

Однак факт залишається фактом, і жінка-Водолій здатна отримати шукане, варто тільки загадати бажання, звернутися до когось згори і почекати.

Якщо представниця знака нарешті зрозуміє, на що вона здатна, то гори зверне, не менше. Однак бігти, тільки побачивши на горизонті жінку-Водолія, не варто — навряд чи вона заподіє комусь зло спеціально, якщо ви, звичайно, не найлютіший її ворог. Надто вже душа добра.