Перейти до вмісту

Найневірніші жінки за знаком Зодіаку

Риби

Риби не будуть зраджувати у звичному розумінні, але у флірті і заграванні вони собі відмовляти не стануть. Часто зраджують вони тоді, коли не відчувають впевненості у своєму партнері. Зраджують ці знаки Зодіаку дуже недбало і не вміють брехати і приховувати. Особливо уважні чоловіки зрозуміють, що причиною зради стали вони самі — просто

Терези

Терези неймовірно емоційні, ревниві і схильні до зрад. Зазвичай, вони не вважають, що зрада — це проблема. Принаймні поки їх партнер про це не дізнався. Найчастіше зраджують вони до тих пір, поки не вступлять в шлюб. Ці знаки не спеціально шукають собі нового партнера, а просто неймовірно ласі на лестощі і компліменти. І якщо їм їх не вистачає від обранця, то вони починають шукати на стороні.

Читайте також: Маринад для яловичих стейків

Близнята

З часом Близнюкам може просто набриднути любов. Вони непередбачувані і здатні зрадити на будь-якій стадії відносин. Крім того, жінок цього знака Зодіаку не зупинить навіть багаторічний шлюб і наявність дітей.

Скорпіони

Зазвичай, вони дуже красиві, харизматичні, впевнені в собі і емоційні, але їх зради неможливо пояснити з боку логіки. Вони не стануть обманювати своїх партнерів, але іноді саме таким чином вони перевіряють відносини на міцність. Жінки, народжені під цим знаком, постійно відчувають нестачу гостроти почуття.