Найщиріші і найчесніші знаки Зодіаку

Рак

Раки живуть відповідно до свого дуже суворого морального кодексу: вони не витримують обману і не прощають брехні. Вони вкрай емпатічні і сприйнятливі за своєю природою, а це значить, що будь-який Рак розуміє, наскільки руйнівна брехня, і намагається уникати її всіма силами. Раки – щедрі, турботливі та люблячі особистості, вони завжди прагнуть допомогти людям, які є частиною їхнього життя. Їм ніколи не прийде в голову зрадити своїх близьких або приховувати своє справжнє обличчя.

Читайте також  Хтось навмисно залишив тут цього малюка з «речами». Я зателефонувала в поліцію.

Лев

Леви з великою підозрою ставляться до нещирих людей, багато в чому завдяки своїй екстравертній натурі і бажанням бути в центрі уваги. Самі вони особистості відкриті і не приховують своїх емоцій, тому ніколи не можуть зрозуміти, чому люди носять маски і кривлять душею, приховуючи свої справжні інтереси. Леви розглядають відсутність чесності як особисту образу, і вони будуть реагувати з гнівом і люттю, якщо запідозрять когось у брехні.

Скорпіон

Скорпіони – це ходячі детектори брехні. Вони відчувають фальш за версту і всіляко ухиляються від контакту з такими людьми. Типовий Скорпіон розглядає обман як ознаку слабкості, а тому він не стане відчувати жодних вагань і сумнівів в тому, щоб піти від людини, яка продемонструвала йому таке своє слабке місце і абсолютну в собі невпевненість. Скорпіони дуже лояльні і ніколи не будуть використовувати інших, маніпулюючи ними для досягнення своїх цілей. Якщо вони зіткнуться з конфліктом інтересів, то будуть намагатися вирішити його і розмовляти безпосередньо, а не натяками.