Перейти до вмісту

Найвірніші знаки зодіаку

Рак.

Цей знак Зодіаку по натурі дуже сімейний. Рак воліє відпочивати вдома, валяючись на затишній канапі. Бажано в оточенні своєї улюбленої сім’ї.

Ні жінки, ні чоловіки не схильні до зрад на стороні. Рак може допустити якийсь флірт, але якщо мова зайде про зраду, відразу ж втече, виблискуючи п’ятами.

Читайте також  Моя мама була все ж таки розумною жінкою. Вона не стала влаштовувати істерики, плакати, просити тата, щоб він зупинився в своєму намірі.

Скорпіон.

Несподівано, Скорпіон входить в трійку лідерів і посідає третє місце. Любов і пристрасть для Скорпіона – це підживлення енергією. Скорпіон без цього просто не може. Цей знак харизматичний і пристрасний.

Але до шлюбу має серйозне ставлення. Скорпіон завжди залишається вірним своєму партнерові. Однак, цей знак дуже ревнивий. Так що не варто давати йому привід, інакше все може закінчиться дуже сумно.

 

Козероги.

Це один із найбільш практичних знаків Зодіаку. Козеріг дуже ретельно підходить до вибору партнера, враховуючи не тільки почуття, але і його фінансове і соціальне становище.

Створивши сім’ю, Козеріг заспокоюється і про зраду у нього навіть і гадки не проскочить. Звивши сімейне гніздо, цей знак Зодіаку починає підніматися по кар’єрних сходах, а сім’я є його підтримкою і натхненням.

 

Лев.

І головний приз за вірність отримують Леви. Цей знак знає собі ціну і завжди шукають гідного супутника (супутницю) життя. Якщо ж справа вигорає і принц або принцеса знаходяться, то Леви із задоволенням створюють свою сім’ю.

Леви дуже амбітні і не стануть розмінюватися на інтрижки. Для них це нижче їхньої гідності. Леви завжди прагнуть пишатися своєю сім’єю і є вірними сім’янинами.