Перейти до вмісту

Наречена заплакала на весіллі, коли її наречений дав обіцянку іншій.

Американець під час церемонії одруження змусив плакати свою наречену і усіх присутніх, давши обіцянку бути вірним юній дівчинці. І це не безглуздий жарт, а гарний вчинок, здатний обнадіяти всіх дітей із неповних родин.

 

Келсі і Джиммі з міста Аллентаун, штат Нью-Джерсі, США, познайомилися одне з одним ще у дитинстві, коли ходили до одного дитячого садка. Потім доля розвела їх і вони тривалий час нічого не знали одне про одного, поки одного разу Джиммі не додав її у друзі на фейсбуці.

 

За кілька років пара нарешті вирішила одружитися. У призначений день Джиммі приготував сюрприз для майбутньої дружини і прийомної доньки. Спочатку він дав обіцянку коханій, а потім повернувся до Олівії.

 

Читайте також Правила ідеальної невістки , як налогодити стосунки з сверкрухою

 

“Олівіє, починаючи з цього дня, я обіцяю щодня нагадувати тобі, як сильно тебе люблю. Я обіцяю вчити і поважати тебе до кінця наших днів. Я обіцяю ніколи не ставитися до тебе як не до своєї дитини, і я щасливий називати тебе своєю донькою. З цієї миті ти дійсно будеш моєю донькою і другим коханням у моєму житті. Я люблю тебе, Олівіє.”

 

Дівчинка не змогла стримати почуттів, втім, як і інші гості церемонії.

 

Після цих слів Джиммі подарував доньці намисто з дорогоцінним каменем, який зробив для неї на замовлення — на ньому викарбуване ім’я Олівії і дата весілля Джиммі та Келсі.

 

Подарунок став несподіванкою навіть для мами дівчинки.

 

“До того, як він почав говорити, я й гадки не мала, що він збирається робити. Це було неймовірно. Олівія міцно обійняла Джиммі, сказала, що сумувала за ним весь день і заплакала.”

 

 

Келсі вважає, що вчинок її чоловіка був не тільки для неї і Олівії, але і для усіх самотніх мам.

“Я була самотньою мамою протягом дуже довгого часу, і у мене були дійсно жахливі стосунки. Я відчуваю, що це дасть іншим самотнім мамам віру у те, що знайдеться хтось, хто буде любити тебе і твою дитини так само, як власну.”