Перейти до вмісту

Наречена зруйнувала родину свого майбутнього чоловіка

Дівчина поділилася історією про те, як випадково зруйнувала родину свого майбутнього чоловіка. Для цього їй досить було тільки блиснути своїм професіоналізмом.

“Все йшло добре. Я розповіла, що працюю волонтером в донорському центрі. Батько мого хлопця відповів, що він універсальний донор: у нього негативний резус-фактор і I група крові. Мій хлопець згадав, що у нього теж I негативна група крові, а брат і сестра сказали, що в них IV група крові”.

При цьому у матері хлопця була II група крові. Авторка згадала: колись наречений розповідав їй, що його мама овдовіла після першого шлюбу. Саме тому дівчина не здивувалася, що у чоловіка жінки і її дітей настільки різні групи крові.

“Я, нічого не підозрюючи, сказала нареченому і його батькові: «О, дійсно круто, у вас така рідкісна група крові». Потім я запитала у хлопців, мовляв, якщо у мами II група крові, а у вас IV, то яка група у вашого батька”.

Співрозмовники злегка розгубилися і нагадали, що у батька I група крові, але тут авторка поста зробила непоправну помилку.

“Я маю на увазі вашого біологічного батька”, — сказала вона і помітила, як зблідла мати нареченого.

Після цього події розвивалися бурхливо: члени родини стали з’ясовувати стосунки. Зрештою, мама розплакалася і зізналася, що двоє її дітей — не від чоловіка.

Читайте також: Знаки Зодіаку, які ніколи не пробачать зраду

“Тоді я була змушена пояснити тему з біології, яку зазвичай знають всі дев’ятикласники, що у людини з його групою крові можуть народитися діти з якою завгодно групою крові, але тільки не з IV. Мій наречений — єдиний, хто був його сином (але це не точно)”.

Авторка розповіла, що незабаром після цього відкриття вони з нареченим розлучилися, і така ж доля спіткала його батьків.

Якщо батька нареченого біологічний екскурс змусив звернутися до адвоката, то людей які читали цю історію до філософських роздумів.

“Жесть, він все життя не знав, що діти не його”.
“Страшно уявити, скільки ще людей живуть, не знаючи правди про свою родину”.
“Це приголомшливий життєвий досвід. Небагато людей стають каталізатором розпаду родини, проводячи імпровізовану лекцію з природознавства з середньої школи”.