Перейти до вмісту

Знаки Зодіаку, які ніколи не пробачать зраду

Водолій (20 січня-18 лютого)

Якщо хтось наважиться зрадити Водолія, то він моментально стане холодним і відстороненим. В його душі може вирувати ураган, але він навряд чи захоче ділитися з кимось своїми переживаннями, а тим більше, з самим зрадником!

З часом Водолій заспокоїться і почне ставитися до ситуації по-філософськи, використовуючи її для набуття життєвого досвіду.

Козеріг (22 грудня-19 лютого)

Якщо Козеріг зіткнеться зі зрадою, то зробить все можливе, щоб забути про це. Він з головою порине в роботу, набере купу нових проектів або засяде за книгу, яку завжди хотів написати.

Але правда в тому, що Козеріг буде дико страждати, як би він не намагався сховати свої почуття. Тому все, чого він дійсно хоче, – вибачення.

Якщо той хто обманув візьме відповідальність за свої дії на себе і гарненько попросить вибачення, можливо, життя Козерога знову знайде сенс. Справа в тому, що люди цього знака завжди хочуть докопатися до правди, але, на жаль, рідко її отримують.

Скорпіон (23 жовтня-21 листопада)

Якщо ви зрадите Скорпіона, то ризикуєте життям! Люди цього знака найкращі у всьому, що стосується помсти. Їм буде потрібно дуже багато часу, щоб пробачити обманщика. Тому вони часто вирішують просто помститися.

Ви повинні чітко розуміти, що, як тільки ви зрадите Скорпіона, ваше життя вже ніколи не буде колишнім!

Читайте також: Що відлякує статусних чоловіків в жінках

Телець (20 квітня-20 травня)

Тельці, як правило, зберігають свої почуття в собі. Вони будуть в шоці, дізнавшись, що людина, якій вони довірилися, обдурила їх і зрадила. У разі зради люди цього знака відчувають всю гаму почуттів: смуток, сором, приниження і розчарування. А потім впадають у лють.

Вирішивши помститися, Телець ретельно спланує свою помсту і роками чекати найбільш підходящий момент. Коли настане час, кривдник часто навіть не може зрозуміти, хто і за що його покарав.

Не намагайтеся змусити себе спілкуватися із зрадником або зрадником як раніше. Ці люди не заслуговують такого ставлення! Візьміть від них все, що вам потрібно, і будьте чесні з собою у своїх емоціях.

Найголовніше – не поспішайте з рішенням і не робіть поспішних висновків!