Перейти до вмісту

Народні засоби, які допоможуть позбутися від герпесу

Народні засоби, які допоможуть позбутися від герпесу:

Плівочка від яєчної шкаралупи

Коли будете чистити варене яйце, акуратно від’єднайте тонку плівку, яка знаходиться під шкаралупою. Потім плівку прикладіть до проблемного місця. Це народний засіб завадить доступу кисню, бульбашки герпесу перестануть поширюватися і почнуть підсихати. Міняти плівку потрібно 5-6 разів за день.

Олія чайного дерева

Олію чайного дерева вважають природнім антисептиком. Допомагає загоювати ранки, викликані вірусом. Наносьте олію точково на уражену ділянку.

Зубна паста

Коли під рукою немає ніяких антисептичних засобів, тоді використовуйте зубну пасту.

Читайте також: Тепер у житті мого чоловіка появилася нова господиня. Я старалася зі всіх сил виправити ситуацію, але у мене не получалося. Єдина, кого він цінував — була моя свекруха

Масло обліпихи

Обліпиха — противірусний засіб, не тільки бореться з хворобою, але і відновлює пошкоджену шкіру.

Часник з медом

Цю суміш не тільки корисно при вірусі приймати всередину, але і прикладати до проблемного місця на губі.

Сік алое

Алое — найкраще загоює рани. Її листя володіють чарівною силою, лікуючи різні пошкодження на шкірі. Кращий варіант лікування — відірвати соковитий лист, зрізати з одного боку шкіру і прикласти шматочок листа м’якоттю до рани. Можна закріпити пластиром.

Ялицеве масло

Таким маслом потрібно змащувати бульбашки кожні 2-3 години. Можливо, ви відчуєте печіння. Але краще потерпіти, адже ялицеве масло здатне знешкодити вірус за 3 дні.

Пакетик чаю

Заздалегідь заварені й охолоджені пакетики чаю або настою ромашки, якщо їх прикладати у вигляді примочок до губи, швидко принесуть полегшення.