Перейти до вмісту

Тепер у житті мого чоловіка появилася нова господиня. Я старалася зі всіх сил виправити ситуацію, але у мене не получалося. Єдина, кого він цінував — була моя свекруха

З Олегом у шлюбі ми уже 25 років. За всі роки, я ні разу не сказала нічого поганого про свою свекруху. З нею ми зустрічалися тільки на свята, адже вона жила в іншому місті. Я завжди до неї ставилася повагою: вона мені здавалася тихою та приємною жінкою.

Коли не стало мого свекра, я бачила, як мамі погано самій, і без жодних думок запропонувала переїхати жити до нас. Ми жили за містом у великому будинку. Тоді, я ще не знала, до чого призведе моє співчуття.

Уже через пару тижнів, Ніна Миколаївна показала свій характер. Я стала помічати, що Олег дуже змінився. Почав критикувати мене за дрібниці, говорив, що я не смачно готую, дорікав мені кожною витраченою копійкою. Раніше він ніколи таке не казав. Проходив час, а він ставав ще більш категоричним.

Читайте також: Ось продукти, які не варто включати у раціон харчування, якщо у вас присутні проблеми з щитоподібною залозою

Одного вечора, я підслухала розмову свекрухи та Олега. І тоді зрозуміла у чому справа: під час розмови свекруха говорила про мене дуже погані речі. Говоривши, яка я погана, вона дуже шкодувала свого єдиного синочка. У цей вечір я все для себе зрозуміла, але було вже пізно.

Тепер у житті мого чоловіка появилася нова господиня. На вихідних Олег возив маму у лікарню, у магазини та на базари. Тепер нашим сімейним бюджетом заправляла вона. Я старалася зі всіх сил виправити ситуацію, але у мене не получалося. Єдина, кого він цінував — була моя свекруха.

Я більше не могла так жити, тому зібрала речі та пішла від чоловіка. Зараз живу у нашій однокімнатній квартирі, і подала на розлучення. Дуже шкодую, що тоді запропонувала свекрусі жити з нами. Потрібно було й надалі тримати її на відстані …