Наші друзі і як вони впливають на нас?

Вчені з’ясували, що наше оточення впливає на те, якими ми станемо в найближчому майбутньому.

Недарма кажуть, що ми є середнім арифметичним всіх наших друзів і знайомих, з якими спілкуємося найчастіше. Експерти з’ясували, що це дійсно так. Дуже добре це видно у фінансовій сфері. Перевірити це відкриття досить просто. Запишіть на листку імена п’яти людей, з якими ви спілкуєтеся найчастіше. Тепер праворуч напишіть приблизну або точну їх заробітну плату. Розділіть суму зарплат на п’ять і отримаєте середнє число. У більшості випадків це і буде ваша нинішня зарплата.Якщо у вас є якісь друзі, які заважають вам розвиватися або відкрито пропагують неправильний спосіб життя, вам доведеться зайнятися «сортуванням».

У першу чергу звести до мінімуму спілкування варто з тими, хто постійно ниє, не докладає ніяких зусиль для досягнення цілей і вважає, що світ їм чимось зобов’язаний.

Потім варто знайти нових друзів, які успішніші за вас і володіють тими якостями, які ви хотіли б перейняти. Якщо це зробити складно, постарайтеся більше читати, частіше дивитися навчальні програми в Інтернеті. Відмовтеся від нескінченного зависання в соціальних мережах і від перегляду телевізора. Вчені вважають, що це діє на людей часом навіть гірше, ніж токсичні друзі-нероби.

Читайте також :  Що потрібно їсти після зими

Ви можете змінити свій спосіб життя, сказавши “ні” поганим звичкам і застарілим або неправильним нормам. Тоді люди, які тягнуть вас вниз, пропадуть з вашого життя самі по собі. Наприклад, якщо ви повністю відмовитеся від алкоголю, багато хто з таких людей подумає, що ви не вмієте відпочивати, тому знизять частоту спілкування.

Не забувайте: робота над собою починається з оцінки свого власного життя. Люди не винні в тому, що ви з ними спілкуєтеся. Це ви робите вибір — слухати їх чи ні.