Перейти до вмісту

Нашій донечці тільки 2 рочки, а чоловік постійно дорікає, що йому важко утримувати нас і виганяє мене на роботу

Олеся сидить вдома з маленькою донечкою, а чоловік працює. Робота у чоловіка, на думку Олесі, не сама важка: він працює менеджером в торгівельній компанії.

– Робота тільки в офісі, їде туди з ранку не поспішаючи, десь на 9 годину, – розповідає Олеся. – З роботи він повертається пізно, адже у них не заведено йти з роботи вчасно.

Усі хатні клопоти виконує Олеся: прибирання, готування, прання та маленька донечка. Але Ігор постійно дорікає дружині, що йому важко утримувати сім’ю. А Олеся не розуміє, що зміниться для чоловіка, адже до декрету, вона працювала на роботі, де отримувала мінімальну зарплату, так що кардинально її внесок в сімейний бюджет нічого не змінить. В принципі, зараз гроше їм на все вистачає.

Читайте також: Запечена скумбрія з печерицями та сиром

Проте чоловік постійно нагадує Олесі, що потрібно виходити на роботу. Нашій донечці тільки два рочки, і він вважає, що я спокійно можу виходити з декрету, говорить, що у багатьох сім’ях так жінки працюють.

Олеся не уявляє, як залишити донечку на свекруху, адже садок буде тільки через рік.

– Наталя Олексіївна, звісно, дуже любить онучку та посидить з нею. Але сидіти вона буде “за своїми правилами”. Мою думку про те, скільки гуляти, як годувати і тому подібне, вона ніколи не слухає. Також, десь пізніше точно буде згадувати, як вона нам допомагала та вибавила нашу дитину.

Олеся не знає, як має правильно поступити. І дитину маленьку не хоче залишати, і чоловікові докори їй уже надоїло слухати …