Перейти до вмісту

Насправді сильна жінка – це найкраща жінка, яку можна полюбити.

Я сильна жінка, тому що я твердо знаю, хто я така.

І те, що сильних жінок важко любити, – це абсолютно неправильне уявлення. Насправді все якраз навпаки. Сильна жінка – це найкраща жінка, яку можна полюбити. Ми дуже тверді характером, але при цьому вміють співчувати. Ми любимо щиро, тому що в першу чергу ми вміємо любити себе.

Якщо вас лякає поняття «сильна жінка», можливо, це тому, що ви знаєте, що така жінка змусить вас думати і змінюватися, змусить поглянути на світ по-іншому, кине вам виклик. Але при цьому вона дозволить своїй другій половинці також показати їй інший світ і відкрити нову людину всередині себе. Не плутайте поняття незалежності і нездатності впустити когось у свій світ.

Читайте також  Хоч я доросла та самодостатня жінка, однак тут навіть я не могла стримати сліз.

Світ розглядає нас як загрозу, правда. Просто нас стає «занадто багато», ми «занадто лякаємо», «нещасні» і «змучені». Але жодне з цих описів не є вірним.

Ми – жінки з твердим розумінням себе і з принципами. Жінки, які не бояться пишатися собою. Жінки, які знають цінність своєї вразливості, своєї пристрасті і сили. І ми – жінки, які будуть боротися з будь-якою людиною, яка сміє говорити, що ми повинні змінити себе будь-якою ціною