Перейти до вмісту

Наталя закрутилася у вирі життя молодої мами. Про минуле, а саме про Андрія вона і не згадувала. Тай і йому уже пройшло марення дівчиною. Уже не давав про себе чути.

Дуже довго Оксана зустрічалася з Андрієм. Але узаконювати стосунки з дівчиною, хлопець не спішав. Не нагулявся ще, всьо на всього 27 років. Завжди думав, що має шанс зустріти когось кращого. Наталя виявилась не така наївна, як він думав. Не стала на нього чекати, вона познайомилася зі скромним, але відповідальним Сергієм. У розмові вона натякнула, що жити просто так вона не буде з ним, тільки в якості дружини.

Сергій дуже зрадів таким словам, адже він дуже кохав дівчину. Закохані одразу подали заяву до РАЦСу. Якщо бути чесним, Наталя йшла ставити штамп у паспорті частково, щоб насолити колишньому коханому. Але роки спільного життя із Сергієм показали – вона зробила правильний вибір.

Поки дівчина носила під серцем дитину і обірвала всі зв’язки з колишнім коханим. Той, раптом зрозумів, що не хоче її втрачати. Став телефонувати, стояти під її балконом, умовляти забрати заяву і щось зробити з дитиною. Коли Наталя перестала відповідати, він зрозумів, що вона в пологовому будинку, народила. І приїхав на виписку, де жінку з дитиною зустрічав її законний чоловік і батько малюка – Сергій.

Читайте також: Чи права свекруха в даній ситуації? Або їй взагалі не варто було влазити? І що робити в такому випадку?

Андрій підійшов до пари з незвичним проханням, попросив показати дитину. Сергій коректним тоном сказав, що це недоречно. Відійшовши трохи в сторону він крикнув: “Якщо що, я завжди прийму тебе і одружуся з тобою”. Наталя закрутилася у вирі життя молодої мами. Про минуле, а саме про Андрія вона і не згадувала. Тай і йому уже пройшло марення дівчиною. Уже не давав про себе чути.