Натура в них така – приходити знову, коли жінка вже втратила інтерес.

Чоловіки завжди повертаються, адже по-іншому вони просто не можуть. Натура в них така – приходити знову, коли жінка вже втратила інтерес.

Коли вже все всередині переболіло, забулося та викинулося з пам’яті. Жінка влаштувала нове життя зустріла інше кохання… І раптом зустрічає його випадково на вулиці, чи він сам зателефонує, пропонує побачитися. Й в цей момент поринаєш у спогади, згадуєш ті часи, коли для тебе він був один єдиний, але розставання було неминучим.

Ти тоді дуже переживала й думала ще повернутися до нього. Але потім побачила його з іншою, як він обіймав її, цілував, як раніше це робив з тобою.

Читайте також Галина була заздрісною жінкою й часто робила неприємності іншим.

А, можливо, розставання було його ініціативою. Все було добре, він добивався твоєї уваги, а коли ти відповіла взаємністю, йому просто стало не цікаво… Одного вечора він сказав, що йому стало нудно в стосунках з тобою. Що він хоче нових емоцій. Можливо, він нічого і не сказав, а просто зник.

Не відповідав на дзвінки й повідомлення, а ти переживала, шукала його, картала себе незрозуміло за що…

Тобі здається, що ти стала менше слідкувати за собою або перетворилася на домувальника, а може бути, так і не навчилася готувати його улюблений борщ. Потім довго мучишся, переживаєш. Тобі нічого не виходить, а все життя ніби проходить мимо тебе.

Але потім дізнаєшся, що він себе чудово обходиться і без тебе. Відпочиває з друзями та й навіть не згадує про ваші стосунки.

І саме в тоді ти вирішуєш змінитися, стати кращою, щоб він захотів бути з тобою, але вже не зміг. Тоді ночами ти прокручуєш моменти майбутньої зустрічі, думаєш, що йому сказати… Уявляєш себе успішною та привабливою з чоловіком красенем.

Час пролітає швидко і ти вже забуваєш про нього. Знову влаштовуєш своє життя, тільки вже краще та мудріше. Скоро ти зустрічаєш чоловіка, який оцінює тебе гідно. Він кохає тебе всім серцем й ти поруч з ним стаєш дійсно щасливою. Поруч з ним твоє серце знову б’ється швидше, а від компліментів з’являються крила.

Ти щаслива поруч з новим чоловіком, й в цей момент знову з’являється він. Просить зустрітися, каже, що зрозумів яку дурницю зробив і ставить тебе перед вибором. І в один з таким моментів я глянула на свого сплячого чоловіка поряд, якому байдуже, чи вмію я варити борщ і як я виглядаю. Він кохає мене такою, як я є. І тоді я зрозуміла, що не буде більше зустрічей. Не дарма народна мудрість говорить, що “двічі в одну річку не ввійдеш”.