Сама ж Галина була заздрісною жінкою й часто робила неприємності іншим.

Дуже вона хвилювалася через те, що досі не одружена, адже відчувала себе самотньою. Справжніх подруг у неї не було, а всі знайомі вже мали власні сім’ї. Так і проводила свої вечори дівчина або перед телевізором, або прогулюючись парком наодинці.

Сама ж Наталія була розумною дівчиною, красивою, стильно одягалася та слідкувала за собою, однак на особистому чомусь не складалося.

Одного самотнього вечора дівчина зустріла в парку колишню однокласницю – Галину. Вона була рада зустрічі оскільки не бачила її кілька років. Дівчата довго спілкувалися, згадували шкільні роки. Як виявилося пізніше, Галина теж незаміжня та й хлопця немає.

Сама ж Галина була заздрісною жінкою й часто робила неприємності іншим. Заради сміху запропонувала Наталії познайомитися з її другом – Дмитром, який володів поганою репутацією. Наталя ж промовчала, оскільки серйозно не взяла це до уваги.

Читайте також Cочники з сиром

На наступний день Галина привела Дмитра до Наталі додому. Як вихована дівчина, вона їх впустила і запропонувала кави. Галина трохи посиділа, а потім сказала, що у неї термінові справи й пішла, залишивши Дмитра. Наталя не знала як випроводити непроханого гостя. Але коли вони почали спілкуватись, дівчина помітила, що Дмитро не такий вже й поганий.

Галину дуже веселила ця ситуація й вона вирішила розповісти це всім знайомим, щоб теж посміялися з дурненької Наталі.

Після спілкування з Наталею Дмитра наче підмінили. Він залишив стару компанію друзів й влаштувався на роботу. Став охайним, а все – щоб завоювати серце Наталі. Дівчина спершу з насторогою поставилася до такої наполегливості, але потім повірила у зміни хлопця.

Сьогодні в них вже двоє дітей, сімейний бізнес і головне – щастя й кохання в родині. В Галини так нічого і не склалося й вона продовжує заздрити сімейному щастю Наталі.