Навіть доходило до того, що вона сама шукала роботу для свого чоловіка. Телефонувала у різні фірми цікавилася у знайомих вакансіями, але коли побачила його абсолютну безініціативність зібрала усю волю в кулак і подала на розлучення.

Мене найкраще зрозуміють ті, хто все життя тягне сім’ю на своїй спині.

У мене є сестра — Зоряна. Ось саме вона і одружилася з чоловіком, який відразу після весілля втратив роботу, а потім ще й цілий рік протирав штани вдома, бо не міг знайти достойної для себе вакансії.

Уже навіть синочок у них ріс малому вже 2 роки, а його батько — не працює, а тільки й бавиться у комп’ютерні ігри.

Ясна річ, що моя Зоряна старалася з усіх сил. Працювала, навіть, коли годувала малого. Знайшла собі роботу в інтернеті, а ввечері прибирала біля будинку, тобто була прибиральницею, хоч і має червоний диплом. Уявіть, як їй було образливо.

Та це квіточки. Повірте, що бувають і такі мами, як свекруха у моєї сестри.

Одним словом, вона жила з ними, але взагалі не допомагала, а навпаки. Заявила:

Читайте також Чоловік перестав спілкуватись з сестрою, дуже образився, перестав приходити провідувати маму, оскільки там жила вона.

-Син дорослий і усі проблеми має розв’язувати сам. Я там взагалі ні до чого.

Було навіть таке, що для малого не було купити вітамінів за що, але його бабуся купувала собі усе, що хотіла, тому дозволяла собі їсти сама і ні з ким не ділитися, а дитині навіть і шматочку яблука не дасть.

Я бачила, як Зоряна розривалася на всі фронти. Хотіла, аби сім’я була хорошою, аби дитина виросла вихованою, була добре розвинена.

Навіть доходило до того, що вона сама шукала роботу для свого чоловіка. Телефонувала у різні фірми цікавилася у знайомих вакансіями, але коли побачила його абсолютну безініціативність зібрала усю волю в кулак і подала на розлучення.

Малого вона залишила нашій мамі, а сама поїхала за кордон, аби забезпечити гідне життя.

Увесь свій одяг вона перевезла до мами, забрала усе, що вона придбала для того дому, але ніхто навіть і не побував її зупинити.

Свекрусі було байдуже, а чоловік спав, хоч і знав про наміри Зоряни.

Перший раз сестра побула в Польщі 3 місяці. Приїхала, надарувала сину безліч цікавих та хороших речей, а про свого чоловіка навіть і не згадувала.

Найбільш болить те, що батько навіть і не цікавився своїм сином, а свекруха взагалі заявила, що не визнає цієї дитини, бо її синочок ще раз одружиться і  вони будуть мати нову дитину.

Ось така дуже дивна сімейка.

Минуло приблизно 8-9 місяців після розлучення і моя сестра сказала, що має дуже гарного кавалера, який пропонує їй одружитися. Спочатку вона хотіла познайомити цього чоловіка зі мною, мамою та сином.

Щиро кажу, що він дійсно хороша людина і до малого гарно відноситься. Багато грає з ним, розмовляє та дарує гідні подарунки.

Організували маленьке весілля, а наша мама знову стала жити сама, хоч і навідувалися ми в гості частенько та й малий вже сам прибігав до своєї улюбленої бабусі.

А згодом Зоряна мала ще одну дитинку — дівчинку.

Сказати, що сім’я стала максимально щасливою, то нічого не сказати, адже чоловік Зоряни просто сяяв, моя мама теж тішилася тим, що нарешті все стало на свої місця, ам ені душу грів той факт, що моя родина почуває себе якнайкраще.

facebook