Перейти до вмісту

Навіть собака вміє піклуватись про інших. Зворушлива історія про безпритульного.

Він не мав ім’я, але я його назвала Вайзе — це герой, про якого і буде йти розповідь, це маленьке чудо проживало все життя на вулиці. Їжу він отримував лише зі смітників. Люди, звичайно, інколи підгодовували тваринку, але це було вкрай рідко, тому  собака частіше страждав від жорстокості перехожих. Дуже часто його часто били, в нього кидали каміння, цурались і думали що він злий. Собака декілька разів ледь не попадав під колеса автомобілів.

Звернула увагу на песика дівчина Софія, яка займалася волонтерством. Вона допомагала бездомним тваринам.

Вона дуже любить тваринок, тому піклується про усіх чотирилапих. Підопічними дівчини, окрім Вайзе, були кішка Айвері, яку розчавив автомобіль, кіт Стіві, який у вуличних боях втратив око та Маусі, жертва шкуродерів.

Проходячи повз, дівчина одразу помітила ці чарівні та добрі оченята, тому вирішила погодувати собаку. ВонаЮ як ніхто побачила в цій милій тваринці не волоцюгу – злюк, а безтурботного і без допомоги бідну собачку. Вона якраз йшла додому з магазину, тому в пакунку було декілька свіженьких сосисок. Христина запропонувала одну рудому малюку. Вайзе акуратно взяв сосиску та пішов з нею за ріг будинку. Христину здивувала така поведінка, тому що голодні собаки переважно одразу все з’їдають. Дівчина пішла за рудим.

Читайте також:Пісні фаршировані печериці з волоськими горіхами.

Там, за рогом, дівчина побачила біля стінки кішку. Вона була виснажена і побита. Собака підійшов до кішки та поклав перед нею сосиску. Вусата подруга Вайзе насилу почала їсти принесену їжу.

Така поведінка розчулила дівчину до сліз. Вона й подумати не могла, що таке може бути. Кожна собока з’хла б все одразу і просила ще, але ця собака була зовсім не така.

Софія одразу забрала Вайзе та кішку у свій притулок. Тепер про тваринок піклуються дійсно хороші люди. Тваринок підлікували та гарно відгодували. В даний час дівчина шукає для них нових господарів. Про Вайзе вона каже, що за багато років спілкування з домашніми вихованцями не бачила такого милого, доброго і відкритого пса, як він.

Не всі ті, хто безпритульні – злі. Так склалось життя, що вони не мають даху над головою, але це зовсім не означає, що їх потрібно боятись та уникати. Навпаки, потрібно піднести руку допомоги та поділись тим, що маєш. Можливо, саме ти врятуєш когось від загибелі.