Перейти до вмісту

Навіть синдром Дауна не може стати на заваді кохання

В квітні 2019 року на конференції для людей зі синдромом Дауна доля звела Габі та Ніка.  На всіх заходах вони були разом, немов не розлий вода, і швидко зрозуміли,  що створені все життя бути разом. І все було б добре, якби через брак часу, їхні батьки зовсім забули взяти контактні дані один одного.

Нік, як типовий представник молодого покоління, вирішив знайти Габі через соціальні мережі.  Йому це вдалося. Вони почали активно переписуватися. Розмови і текстові повідомлення йшли один за одним кожного дня. Але існувала одна суттєва проблема, між ними була відстань у 800 кілометрів.

На наступній літній конференції їм не вдалося поспілкуватися і дівчина повернулася додому дуже сумною. Дві неділі вона ходила, повністю замкнувшись в собі. Потім почала плакати і сказала мамі, що дуже сумує за Ніком. Серце жінки защемило через співчуття до доньки і вона вирішила зв’язатися з матір’ю хлопця. Разом вони вирішили, що обов’язково повинні організувати зустріч для їхніх дітей.

Читайте також: Що день вашого народження може розповісти про вас?

Сюрприз став повною несподіванкою для Ніка та Габі. Мері, мати дівчини, заказала білети і сказала, що вони їдуть на конференцію. Ліза, мати Ніка, попросила щоб він поїхав з нею до аеропорту, щоб зустріти друга і відвести його додому.

Ліза записала зворушливе відео  двох закоханих на камеру. Деякий час її син сумуючи стоїть біля колони, чекаючи маминого друга. Але раптом він бачить Габі, яка іде йому на зустріч. Зі сльозами на очах, він падає на коліна і притуляється головою до асфальту. Побачивши Ніка, дівчина кидає сумки і біжить йому на зустріч.

Зі сльозами на очах, вони довго стоять обійнявшись. Вони багато часу провели разом, не відходячи один від одного.

Ліза призналась, що ніколи не бачила свого сина такого щасливого.  Мами домовились про те, що будуть частіше влаштовувати такі зустрічі.

Після останньої такої зустрічі у дівчини на руці з’явилося заручальне кільце.  Тепер справа ішла до весілля. Батьки бачили наскільки щасливими є їхні діти та радіють разом з ними.

Генетична хвороба не заважає  майбутнім молодятам . У Габі є свій бізнес, кав’ярня в якій працюють інші люди з такою хворобою. Нік виступає в першій у світі комедійній групі, організованій для артистів зі синдромом Дауна.  Тому у них завжди напружений графік, але це не заважає їм приділяти час один одному.