Перейти до вмісту

Що день вашого народження може розповісти про вас?

Згідно з нумерологією, день, коли ви народилися, може розповісти багато цікавого про вас, починаючи з того, в якій сфері вам слід працювати, і закінчуючи тим, що ви є природженим лідером або конформістом.

Значення числа 1 (1, 10, 19 і 28 числа місяця):  природжені лідери

Люди, які народилися в цих числах є природженими лідерами.  Вони пристрасно захоплюються всім, чим займаються.  Ці особи готові докласти всі зусилля, щоб подолати перешкоди, але і готові допомагати іншим, щоб допомогти їм досягти своєї мети. Вони є відданими тим, кого люблять, їм можна довіряти.  Такі люди не терплять ледачих людей та ставлять амбіції вище любові, саме тому їм потрібно знайти рівновагу між ними.

Значення числа 2 (2, 11, 20, 29 числа місяця): чуйні

Люди, народжені в цих числах, дуже чуйні й уважні до інших. Вони добре відрізняють правильне від неправильного, і не викликають сумнівів або страху в інших людей. Вони чутливі до думки інших людей, але також сприйнятливі до почуттів інших. Ці люди  цінують близьких друзів і сім’ю, і не можуть жити без любові.

Читайте також: Заряд бадьорості від смузі з салату

Значення числа 3 (3, 12, 21 та 30 числа місяця): творчі

Оскільки такі особи випромінюють енергію та позитив, то інші хочуть проводити час з ними. Люди, які народилися в цих числах, творчі натури, які сприймають світ з різних кутів зору.  У кожному груповому проекті вони є генератором ідей. Хоча у них багато друзів, вони рідко емоційно прив’язується до когось.

Значення числа 4 (4, 13, 22 і 31 числа місяця): працьовиті

У таких людей також є задатки лідера, і вони чуйні. Вони розуміють, що для створення гарного робочого середовища потрібна команда, і люди шанують їх за їхню працелюбність. Вони незалежні і не люблять витрачати час даремно. Але їм потрібно бути уважним, щоб не упустити важливі речі в житті через свою впертість.

Значення числа 5 (5, 14, 23 числа місяця): авантюрні

Люди, які народилися в цих числах, люблять пригоди й зміни, та часто подорожують, щоб отримати від життя все. Вони справжні заводії на вечірках, тому у них багато зв’язків в житті. У таких людей повинна бути цікава робота, інакше вони на ній довго не затримуються. Вони володарі гострого розуму і керуються логікою, а не емоціями.  Також вони рідко впадають в депресію або нервують, оскільки перебувають в злагоді з собою.

Значення числа 6 (6, 15 і 24 числа місяця): вдумливі

Це люди, до яких всі звертаються в критичних ситуаціях, оскільки вони можуть легко заспокоїти та знають, що робити в таких випадках. Також вони дуже розумні, і вміють розв’язувати проблеми.

Значення числа 7 (7, 16 і 25 числа місяця): духовні

Вони спокійні, творчі натури, які в душі залишаються дитиною. Невинність цих осіб допомагає їм завойовувати серця інших людей. Вони прекрасні слухачі і ніколи не бувають агресивним у своїх порадах. Таких людей приваблює природа, і вони люблять розмірене і легке життя. Вони ставлять почуття інших вище своїх і завжди працюють для досягнення своїх цілей.

Значення числа 8 (8, 17, 26 числа місяця): ділові

Інші сприймають таких людей як сильних і неемоційних, хоча в душі вони м’які. У роботі вони професіонали і не дозволяють емоціям опанувати ними. Іншим потрібен час, щоб пізнати їх краще, оскільки вони не дуже компанійські люди. Вони судять про інших по їх успіхам і здібностям.

Значення числа 9 (9, 18 і 27 числа місяця): сімейні

Вони дбайливі і люблячі сім’ю люди, які завжди готові прийти на допомогу близьким людям.  Також вони мудрі, горді й романтичні. Вони також можуть бути занадто сентиментальні і емоційно нестабільні. Їхні друзі для них, як сім’я. Їм варто іноді вибиратися з дому за новими враженнями, знайомствами.