Перейти до вмісту

Не бійтеся ризикувати. Іноді нам доводиться йти на сміливі кроки в житті, щоб добитися результатів і здійснити свої мрії.

 

Закінчивши школу та відслуживши в армії, я влаштувався на хорошу роботу. Так як мені було уже 28 років, я часто задумувався над сім”єю, намагався знайти ту, яку шукав, але доля її мені не дарувала. Але якось, до нас на роботу, приїхала закордонна делегація. Серед них була дівчина, звали її Оксана, на той момент їй було 25 років. І так сталося, що мені випала честь співпрацювати саме з нею.

 

Спочатку, Оксана не справила на мене враження, але через декілька днів, коли ми гуляли по місту і спілкувалися на різні теми, я зрозумів, що ні з ким у своєму житті так добре я себе не почувався. Ці дні, вони пролетіли як мить. Відправляючи дівчину додому, я сидів в аеропорту і не міг подивитися їй в очі, так мені було важко, що вона вже їде. Я не хотів її відпускати. Коли літак піднявся в небо, я заплакав і вирішив для себе, що будь що, я полечу до неї.

Читайте також: Останнім часом я все частіше і частіше думаю про розлучення

 

Минуло уже більше трьох місяців, весь цей час я розмірковував, чи варто залишати рідну землю і летіти в незнайому мені країну. Але в підсумку, бажання бути з коханою взяли верх. І тим більше, якщо все життя боятися, то так нічого і не доб’єшся. Я прилетів до Оксани,  було багато труднощів, але всі ці труднощі ми пережили разом. Тепер я одружений і у нас двоє прекрасних дітей. Ми кохаємо один одного і я знаю, що це саме та жінка, яку я шукав все своє життя.