Перейти до вмісту

Останнім часом я все частіше і частіше думаю про розлучення

Все почалося з того, що мій чоловік перестав виконувати свої обов’язки.

Працює він на роботі разом з моїм батьком, їздять так само разом, і постійно машину заправляє батько. Мама моя оплачує нам оренду квартири. Зарплати чоловіка я не бачу, вона вся у нього.

Після декрету я теж вийшла на роботу. Працюю вчителькою у школі на неповну ставку. Він знає, що хоч якусь копійку, але я зароблю, тому основну частину грошей з зарплати він витрачає на себе улюбленого.

В мої обов’язки входить дитина, моя робота, ну і звичайно прибирання і готування вдома . Продукти щотижня приносить нам моя мама – трохи з власного городу, трохи з ринку. Ніякі гроші ніхто і не задумувався їй віддавати.

Читайте також: Рецепт дуже смачної підливки

А сьогодні, то це уже взагалі, він витягнув у мене з гаманця мої гроші, не його, а мої, мені звичайно нічого не сказав. Стала дзвонити йому, а він мені відповів, що забув сказати. Як? Як ти взагалі можеш лазити в моєму гаманці. Куди ти навіть гроші не клав.

За ці гроші я збиралася купити дитині курточку на осінь, навіть вже в магазині відклала. І тут така неприємність – грошей в гаманці не виявилося.

Виручила знову моя мама, вона купила внучці курточку. При чому, мама завжди допомагає мовчки, нічого не каже, але по її очах я бачу, що їй не зовсім подобається ситуація, що склалася в нашій сім’ї.

Я вже не знаю як бути і що робити, тому що веде він себе зовсім не як чоловік. Йому все можна, а я повинна дивитися і мовчати, та й за дімробітницю працювати. Все частіше і частіше думаю про розлучення.