Перейти до вмісту

Не можете забути кохану людину? Ось способи позбутися від душевного болю

Позбудьтеся почуття провини

Згадувати минуле і намагатися звинувачувати себе в речах, які вже не виправити, — не результативно. Ми схильні думати про те, що могли б вчинити інакше і запобігти тому, що трапилося. Але ми не можемо змінити ні те, що сталося годину тому, ні те, що було позавчора, так що позбувайтесь від цих думок.

Не намагайтеся зрозуміти інших

Замість того, щоб контролювати думки інших, краще зосередитися на очищенні власного розуму, бо тільки це у вашій владі. З’ясовувати, що в голові іншої людини, — марна трата часу, а головне — енергії.

Не концентруйтеся на своїх думках

Думки можуть бути оманливими. Занепокоєння, страх і стрес — знаходяться в наших тілах, але не стають тим, що нас оточує. Не варто довіряти кожній маленькій думці, яка приходить в голову. У стані стресу будь-яка негативна думка сильніше, ніж позитивна, і це призводить до оман.

Читайте також: Чому потрібно побути на самоті, перед тим, як будувати нові стосунки

Прощайте

Ні в якому разі не жалійте себе. Так, це дійсно сталося з вами і це було жахливо. Хочете швидше привести свій розум в порядок і перестати думати про нього, тоді пробачте і відпустіть.

Вам не обов’язково просити вибачення, особливо якщо у вас немає такої можливості. Рівно так само, як і чекати, що хтось прийде за вибаченням до вас. Пробачити важливо лише для вашого внутрішнього стану. Ми прощаємо, щоб жити без страждань, пов’язаних з тим, що зациклюємося на минулому.

І завжди пам’ятайте, що все швидко налагодиться

Усі поради, як забути кохану людину вимагають терпіння і часу. Все, що вам потрібно, це концентрація на власних відчуттях. Не намагайтеся спеціально шукати знаки, які можуть привести вас до думок про цю людину — це не допоможе її забути, а тільки затягне процес забування.